Генштаб: Сили оборони вдарили по НПЗ і складу боєприпасів у РФ

- 23 жовтня, 14:58
фото: Генштаб

Підрозділи Сил оборони України у ніч на 23 жовтня завдали ударів по стратегічних об'єктах військово-промислового комплексу Росії. Зокрема, уразили Рязанський нафтопереробний завод і склад боєприпасів у Бєлгородській області.

Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України

Деталі: За даними Генштабу, унаслідок удару по Рязанському НПЗ на підприємстві зафіксовано вибухи та масштабну пожежу. Завод належить компанії "Роснєфть" і є одним із найбільших у центральній частині Росії, із потужністю переробки понад 17 мільйонів тонн нафти на рік.

Військові зазначають, що це підприємство відіграє ключову роль у забезпеченні пальним російських військових підрозділів та логістичних ланцюгів окупаційної армії. Виведення частини його потужностей з ладу знижує можливості ворога вести бойові дії.

Крім того, українські ударні безпілотники уразили склад боєприпасів поблизу населеного пункту Валуйки в Бєлгородській області.

За інформацією Генштабу, склад знищено. На місці зафіксували вибухи та детонація боєприпасів.

У ЗСУ підкреслили, що операції із завдання ударів по військовій інфраструктурі противника тривають у межах заходів, спрямованих на припинення збройної агресії Росії проти України.

Що передувало:

  • Російське Міноборони заявило про масовану атаку БпЛА на 10 регіонів РФ, у Рязанській області під ударом був нафтопереробний завод.
  • У серпні ЗМІ повідомляли, що Рязанський нафтопереробний завод, що належить російській державній компанії "Роснєфть", втратив половину своєї потужності після атаки українських безпілотників.