Росія атакувала дронами ринок у Чорноморську: двоє людей загинули, 11 поранені

Анастасія Проц — 14 листопада, 11:18
Росія атакувала дронами ринок у Чорноморську: двоє людей загинули, 11 поранені
фото: Одеська ОВА

Вранці 14 листопада російські війська завдали удару дронами-камікадзе по місцевому ринку в Чорноморську Одеської області, внаслідок чого загинули двоє людей і ще 11 дістали поранення.

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер, коментар Кіпера в телемарафоні

Пряма мова: "За попередніми даними, двоє людей загинули, ще семеро поранені, дехто у важкому стані".

Реклама:
фото: Одеська ОВА
фото: Одеська ОВА

Деталі: За його словами, інформація про постраждалих уточнюється.

Також окупанти пошкодили міську площу, фасади магазинів і приватний транспорт, вибухова хвиля вибила вікна в розташованому поруч коледжі.

РЕКЛАМА:

На місці події працюють рятувальники, медики та всі відповідні служби.

фото: Одеська ОВА
фото: Одеська ОВА

Оновлено: Згодом в ефірі телемарафону "Єдині новини" Кіпер повідомив, що кількість постраждалих зросла до 11 осіб (на момент ефіру 10). Люди отримали осколкові поранення та травми від вибухової хвилі, шестеро з них госпіталізовані.

Серед постраждалих дівчинка 1 року і 7 місяців, у якої діагностували гостру реакцію на стрес.

Пряма мова: "Ворог свідомо вдарив по ринку місцю, де зранку завжди багато людей.

Внаслідок вибуху пошкоджено багато об'єктів цивільної інфраструктури. Екстрені служби продовжують працювати на місці події. Правоохоронці документують черговий злочин РФ, проводять огляд території та збір доказів".

Деталі: Кіпер також закликав мешканців Одещини бути максимально уважними до повітряних тривог:

"Не ризикуйте своїм життям, одразу прямуйте до укриття".

Одеська область жертви
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування