Директор НАБУ повідомив про проблеми з відстеженням фінансових потоків "оборонки"

Валентина Романенко — 17 листопада, 12:16
Директор НАБУ повідомив про проблеми з відстеженням фінансових потоків оборонки
Семен Кривонос. фото Getty Images

Національне антикорупційне бюро стикається з тривалими проблемами у відстеженні руху фінансів, пов'язаних з оборонними закупівлями.

Джерело: директор НАБУ Семен Кривонос під час засідання парламентської тимчасової слідчої комісії з економічної безпеки 17 листопада

Пряма мова: "Ми вже бачимо певні проблеми з відстеженням коштів, пов'язаних якраз з оборонними закупівлями. Ці проблеми вже досить тривалий час у нас існують – з лютого 2025 року – одразу, як ми почали активно працювати в напрямку оборони. Ми направляли один за одним кілька запитів до Служби фінансового моніторингу, щоб отримати відповідні дані щодо руху коштів і підозрілих транзакцій.

Реклама:

Зараз ми будемо відправляти таких запитів набагато більше. Вони будуть стосуватися окремих фігурантів – "Карлсонів", "Шугарменів та інших учасників цієї злочинної організації. ("справа Міндіча" - ред.)".

Читайте також: Від міністра до "смотрящих": як працювала схема розкрадання "Енергоатома" та хто за нею стоїть

НАБУ скандал корупція
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування