Ворог масовано атакував Харків БпЛА: понад 30 потерпілих, вирували пожежі, є руйнування

Близько опівночі 19 листопада стало відомо про ворожу атаку БпЛА на Харків, внаслідок ударів є влучання і потерпілі, у місті зайнялися пожежі.
Джерело: Терехов у соцмережах, місцеві ЗМІ та пабліки, керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов
Пряма мова Терехова: "Харків під ударом ворожих дронів – у місті пролунали кілька вибухів, попередньо у Слобідському районі. Інформація щодо наслідків уточнюється".
Деталі: За даними місцевих ЗМІ та пабліків, у Харкові пролунало щонайменше 13 вибухів.
Оновлено: Після опівночі Терехов повідомив, що, за попередніми даними, зафіксоване влучання в багатоповерхівку у Слобідському районі, зайнялася пожежа.
О 00:15 Синєгубов повідомив про постраждалого внаслідок ворожої атаки.
Терехов уточнив інформацію про влучання та потерпілого.
Пряма мова Терехова: "Також є попередня інформація про влучання біля одного з медичних закладів міста, є інформація про пораненого лікаря, пошкодження самої будівлі та автомобілів".
Деталі: О 00:30 Терехов повідомив про постраждалих внаслідок удару по багатоповерхівці.
Пряма мова Терехова: "Внаслідок удару по багатоповерхівці є постраждалі, кількість уточнюється".
Деталі: Синєгубов зазначив про масований удар по Харкову.
Пряма мова Синєгубова: "Ворог здійснив масований обстріл Харкова.
За попередньою інформацією, під ударом 11 ворожих БпЛА опинилися Слобідський та Основ'янський райони міста:
- зафіксовано влучання в 9-поверховий будинок з подальшим загорянням;
- спалахнули гаражі.
Більш детальна інформація наразі з'ясовується".
Деталі: Терехов повідомив, що з постраждалого під'їзду багатоповерхівки евакуювали 22 людини.
О 00:43 стало відомо, що 5 людей зазнали поранень внаслідок ворожого обстрілу БпЛА.
Через 10 хвилин, о 00:53, Синєгубов повідомив про 7 потерпілих.
Після першої ночі кількість потерпілих зросла до 12, серед яких – 13-річна дитина.
О 1:15 Синєгубов повідомив про 16 потерпілих, о 1:20 – вже про 18 постраждалих.
Згодом стало відомо про 32 потерпілих, у їх числі – 9-річна дівчинка.
Оновлено: О 2:52 Синєгубов повідомив, що, за попередньою інформацією, ворог спрямував 19 БпЛА типу "Герань-2" по Слобідському, Основ'янському та Немишлянському районах Харкова.
Постраждали 32 людини, серед них 9-річна та 13-річна дитини, а також 18-річна дівчина. Шістьох потерпілих госпіталізували.


Із задимленого під'їзду багатоповерхівки було евакуйовано 48 людей, серед яких троє дітей.

Пряма мова Синєгубова: "Пошкоджено щонайменше 10 цивільних автомобілів, а також розташований поруч житловий будинок. Сталося загоряння гаражів і даху офісної будівлі. Крім того, значних руйнувань зазнав супермаркет".

Оновлено: Вранці поліція повідомила, що число постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських БпЛА зросло до 36 осіб