Нічний удар по Харкову: кількість постраждалих зросла до 46, серед них є діти

Станіслав Погорілов — 19 листопада, 09:35
Нічний удар по Харкову: кількість постраждалих зросла до 46, серед них є діти
фото: Національна поліція України

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок нічної атаки російських окупаційних військ зросла до 46, серед них двоє дітей 9 і 13 років.

Джерело: голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, поліція Харківщини

Пряма мова Синєгубова: "Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 8 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів у м. Харків постраждали 46 людей, серед них двоє дітей – дівчатка 9 і 13 років".

Реклама:

Деталі: За його словами, ворог атакував Слобідський і Основ'янський райони Харкова 19 БпЛА типу "Герань-2".

РЕКЛАМА:

Росіяни активно застосовували по Харківщині різні види озброєння: 1 КАБ; 24 БпЛА типу "Герань-2"; 2 fpv-дрони; 25 БпЛА (тип встановлюється).

Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:

Зокрема, у Харкові пошкоджено 16 багатоквартирних будинків, 31 автомобіль, гаражний кооператив, підстанцію екстреної медичної допомоги, супермаркет, 2 тролейбуси, нежитлову будівлю, адміністративну будівлю, школу.

У Куп'янському районі пошкоджено приватний будинок, 2 автомобілі (с. Старовірівка); у Лозівському районі пошкоджено залізничну інфраструктуру (м. Лозова).

Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 170 людей. Залишилися 24 людини. Всього від початку роботи в пункті зареєстровано 12 736 людей.

Що було раніше: Близько опівночі 19 листопада стало відомо про ворожу атаку БпЛА на Харків, внаслідок ударів є влучання і потерпілі, у місті зайнялися пожежі. Надзвичайники повідомляли про 32 постраждалих.

Харків Харківська область російсько-українська війна
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування