Дагестан атакували дрони: ціллю міг бути оборонний завод

Анна Ярина, Ірина Балачук — 1 грудня, 11:58
Дагестан атакували дрони: ціллю міг бути оборонний завод
Працівник на заводі "Дагдизель". Фото РИА Новости

Місто Каспійськ, що в Республіці Дагестан (РФ), атакували безпілотники, вибухи чули недалеко від оборонного заводу "Дагдизель".

Джерело: російський Telegram-канал Astra, глава Дагестану Сергій Меліков і Міноборони РФ в Telegram

Деталі: Вранці Astra з посиланням на місцевих жителів повідомила, що в Каспійську на тлі атаки дронів прогримів вибух.

Реклама:

Зазначали, що неподалік від місця вибуху розташований суднобудівний завод "Дагдизель", який виготовляє морську підводну зброю для російського флоту.

Пізніше інформацію про атаку дронів підтвердив глава Дагестану.

Пряма мова Мелікова: "Сьогодні (1 грудня – ред.) в нашій республіці запобігли атаці ворожих безпілотників. Повітряні цілі були збиті над територією Каспійська. На місці працюють оперативні служби, всі органи влади діють в режимі оперативного штабу".

РЕКЛАМА:

Деталі: Глава республіки нічого не повідомив про наслідки атаки, однак зазначив, що влада робить "все необхідне для безпеки громадян і об'єктів".

Він також нагадав, що в Дагестані діє заборона на публікацію інформації "про теракти, удари дронів ЗСУ, дислокацію сил Міноборони та важливої інфраструктури".

Пізніше Astra опублікувала фото і відео з Каспійська і зазначила, що в результаті атаки пошкоджено вікна і припарковані авто біля житлового будинку в 3,5 кілометрах від оборонного заводу "Дагдизель".

Довідка: Акціонерне товариство "Завод "Дагдизель" – одне з найстаріших підприємств Росії в галузі дизелебудування та торпедобудування, яке займається розробкою та виготовленням морської підводної зброї для Військово-морського флоту РФ.

Російське Міноборони повідомило, що протягом ночі ППО нібито перехопила і знищила 32 українські безпілотники. При цьому відомство не відзвітувало про збиті БпЛА над Дагестаном.

Зазначалося, що по 4 дрони нібито збили над Бєлгородською, Брянською, Новгородською, Ростовською областями та Краснодарським краєм, по 3 – над акваторією Азовського моря та Ленінградською областю, 2 – над Воронезькою областю та по 1 над Волгоградською, Курською, Смоленською та Тульською областями РФ.

Росія безпілотники
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування