Путін заявив, що зустріч із американцями в Москві була "необхідною"

Правитель Росії Володимир Путін заявив, що всі пропозиції, які американська сторона запропонувала у своєму мирному плані, були засновані на його домовленостях з Трампом на Алясці.
Джерело: прокремлівське ЗМІ "РИА Новости"
Пряма мова Путіна: "Думаю, поки що передчасно говорити, але ця зустріч була необхідною (зустріч із Віткоффом і Кушнером - ред.)".
Деталі: За словами правителя Кремля, американська сторона розділила 27 пунктів плану Трампа на 4 пакети і запропонувала обговорювати їх окремо.
В інтерв'ю India Today Путін сказав, що переговори в Кремлі з Віткоффом і Кушнером тривали довго, бо довелося пройти по кожному пункту мирних пропозицій.
Також він заявив, що пропозиції, які американська сторона привезла до Москви, так чи інакше були засновані на домовленостях Путіна з Трампом на Алясці.
Путін також заявив, що РФ не хоче повернення в G8.
Він повторив свою вимогу про відведення військ ЗСУ з територій Донбасу, які не окуповані Росією: "Все до цього зводиться. Або ми збройним шляхом звільнимо ці території. Або українські війська покинуть ці території та припинять там воювати".
Нагадаємо:
- Президент США Дональд Трамп каже, що Стівен Віткофф і Джаред Кушнер вважають, що російський глава Володимир Путін хотів би завершити війну.
- Зустріч російського лідера Володимира Путіна зі спецпосланцем президента США Стівом Віткоффом і зятем Дональда Трампа Джаредом Кушнером 2 грудня тривала майже 5 годин.
- Представники команди президента США Дональда Трампа, які вирушили до Москви, за даними ЗМІ нібито повідомлять Росії про готовність США визнати фактичний контроль РФ над загарбаними територіями України у межах потенційної мирної угоди.