Зеленський: РФ атакувала 450 дронами та 30 ракетами, основна ціль – енергетика на Півдні

Президент Володимир Зеленський повідомив, що у ніч на 13 грудня ворог застосував понад 450 ударних дронів та 30 ракет різних типів, основний удар був по енергетиці, по Півдню та Одещині.
Джерело: Зеленський у соцмережах
Деталі: Президент повідомив, що тисячі людей без світла у Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.
Росіяни атакували й по Дніпровщині та Черкащині.
Пряма мова Зеленського: "Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія. Кожен їх крок у терорі проти наших людей, всі атаки, бо це точно не про завершення війни. Вони й надалі хочуть знищити нашу державу, завдати якнайбільше болю нашим людям.
Саме тому нам потрібна підтримка у всьому, що допоможе захистити життя та закінчити цю війну: посилення ППО та наших воїнів на фронті, посилення нашої далекобійності та посилення тиску на Росію. Щоб усі наші дипломатичні зусилля мали результати, потрібно тиснути на агресора, щоб вони завершували війну, яку розпочали".
Нагадаємо: У ніч на 13 грудня Одеса була під масованою комбінованою атакою росіян, місцеві жителі повідомляють про відсутність світла у більшій частині міста.