Віткофф заявив про "значний прогрес" після переговорів із Зеленським у Берліні

Катерина Тищенко — 14 грудня, 23:01

Спеціальний посланник президента США Стів Віткофф заявив, що під час переговорів американської та української делегацій у неділю в Берліні було досягнуто значного прогресу.

Джерело: Віткофф у соцмережі Х

Пряма мова: "Зустріч у Берліні між президентом Зеленським, спеціальним посланцем Віткоффом, Джаредом Кушнером та делегаціями США і України тривала понад п'ять годин.

Реклама:

Представники провели глибокі дискусії щодо 20-пунктного плану миру, економічних програм та інших питань. Було досягнуто значного прогресу, і завтра вранці вони зустрінуться знову".

Що передувало: О 17:23 за київським часом президент Володимир Зеленський повідомив, що розпочав зустріч у Берліні з представниками США та Німеччини щодо миру в Україні.

Зеленський опублікував фото, з яких видно, що в зустрічі брали участь представники української делегації, а також спеціальний посланець американського президента Стів Віткофф, зять Дональда Трампа Джаред Кушнер і канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.

Пізно ввечері радник Зеленського Дмитро Литвин повідомив, що переговори 14 грудня тривали понад п'ять годин і продовжаться в понеділок зранку.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: