У Раді створять групу щодо референдуму та виборів – Корнієнко

Роман Петренко — 18 грудня, 23:47
У Раді створять групу щодо референдуму та виборів – Корнієнко
фото: ВРУ

Перший віцеспікер Верховної Ради та новообраний голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко може очолити парламентську робочу групу з питань референдуму та виборів, створення якої ініціює керівник фракції Давид Арахамія.

Джерело: Корнієнко в коментарі "Суспільному"

Пряма мова Корнієнка: "Дійсно, є така ініціатива створити робочу групу у Верховній Раді. Це ще не відбулося. Давид Архамія ініціював це на майбутнє. Це правда. Я дійсно, напевно, буду очолювати цю робочу групу.

Реклама:

Вона буде абсолютно широка. Десятки людей буде вміщувати: представників ЦВК, представників всіх фракцій і груп, профільного комітету парламенту, міністерств і громадських організацій".

Деталі: Він також повідомив, що у цій майбутній робочій групі його заступницями будуть віцеспікерка Ради Олена Кондратюк та очільниця парламентського комітету з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

Пряма мова Корнієнка: "Ми будемо ділитися з медіа всіма результатами цих обговорень. Звичайно, вони будуть стосуватися широких питань, як і питання, які президент поставив перед народними депутатами про можливість і умови проведення виборів під час воєнного стану, про що питають нас американські партнери".

Передісторія:

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: