Путін назвав умову, за якої "не буде жодних" війн

Тетяна Олійник — 19 грудня 2025, 14:20
Путін назвав умову, за якої не буде жодних війн
Путін. Скриншот із трансляції

Кремлівський лідер Володимир Путін заявив, що хоче "поважного ставлення", аби не було більше "жодних СВО".

Джерело: трансляція "прямої лінії" Путіна, російська служба ВВС

Пряма мова: "Не буде жодних нових СВО, якщо ви будете ставитися до нас з повагою і дотримуватися наших інтересів, так само як і ми постійно намагалися дотримуватися ваших" (Путін відповів кореспонденту ВВС Стіву Розенбергу).

Реклама:

Деталі: Він також згадав нібито розширення НАТО: "якщо ви не будете нас надувати, як надули із розширенням НАТО на схід". Путін додав, що в НАТО "знехтували їхніми інтересами у сфері безпеки".

Пряма мова: "Кажуть: "Ми збираємося нападати на Європу!". Ну що це за нісенітниця?!

Це робиться з внутрішньополітичних міркувань, щоб створити з Росії образ ворога".

РЕКЛАМА:

Деталі: Російський лідер також зазначив, що нібито готовий працювати і з Великою Британією, і з Європою, і з США. "Але на рівних, при шанобливому ставленні один до одного. І виграють від цього всі", – сказав він.

Що передувало:

Раніше Путін заявив, що він зараз не бачить готовності України до завершення розпочатої Росією війни, оскільки Київ не хоче обговорювати території, але при цьому зазначив, що "якісь сигнали" про готовність України до діалогу все ж є.

Путін Росія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування