Президент США заявив про "численні бездоганні удари" по ІДІЛ у Нігерії

Президент США Дональд Трамп заявив, що американські військові завдали ударів по бойовиках угруповання "Ісламська держава" на північному заході Нігерії.
Джерело: "Європейська правда" з посиланням на допис Трампа у соцмережі Truth Social ввечері 25 грудня
Деталі: Трамп назвав удар по бойовиках ІДІЛ "потужним і смертоносним".
"Я раніше попереджав цих терористів, що якщо вони не припинять вбивства християн, їм доведеться поплатитися, і сьогодні ввечері це сталося. Міністерство оборони здійснило численні бездоганні удари, на які здатні лише Сполучені Штати", – зазначив американський президент.
Він заявив, що під його керівництвом США не дозволять "процвітати радикальному ісламському тероризму".
"Нехай Бог благословить наших військових, і веселого Різдва всім, включно із загиблими терористами, яких буде набагато більше, якщо вони продовжать вбивати християн", – додав Трамп.
Своєю чергою Африканське командування США (AFRICOM) також заявилопро "удари по терористах".
Нагадаємо:
19 грудня американські військові завдали масштабних ударівпо десятках об'єктів "Ісламської Держави" в Сирії у відповідь на атаку на американський персонал.
Після цього стало відомо, що американські військові готують подальші удари по позиціях терористичного угруповання "Ісламська держава" у Сирії.