Зеленський анонсував продовження змін та зустрічі в Європі

Катерина Тищенко — 4 січня, 20:19

Президент Володимир Зеленський анонсував засідання Кабінету міністрів 5 січня та продовження змін, а також зустрічі в Європі наступного тижня, які мають стати внеском у наближення закінчення війни.

Джерело: звернення президента

Пряма мова: "Готуємось уже й до наступного дипломатичного тижня – будуть зустрічі в Європі, які мають стати для України ще одним внеском у наш захист і в наближення закінчення війни.

Реклама:

До обох варіантів подальшого розвитку подій Україна підготується: дипломатія, яку ми забезпечуємо, чи подальша активна оборона, якщо тиску партнерів на Росію виявиться недостатньо. Україна прагне миру. Але сили своєї Україна нікому не віддасть".

Деталі: Президент повідомив, що провів розмову з прем'єр-міністром Юлією Свириденко.

"На завтра готується засідання Кабінету міністрів України. Важливо, щоб зміни продовжувались. Сьогодні ж детально працювали на безпековому напрямку. Державна прикордонна служба України буде змінюватись. І ми обговорили також з міністром внутрішніх справ України Клименком відповідні напрямки змін, продовжимо завтра", – сказав Зеленський.

РЕКЛАМА:

Він також зазначив, що наступного тижня вже мають бути призначені керівники Вінницької, Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської та Чернівецької обласних державних адміністрацій.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: