У Швеції за підозрою у шпигунстві на РФ затримали ексспівробітника Збройних сил
-
9 січня, 21:55
ілюстративне фото DepositPhotos
У Швеції затримали підозрюваного у шпигунстві чоловіка, який раніше працював на Збройні сили. Чоловік, який утримується під вартою за підозрою у шпигунстві, підозрюється у роботі на Росію.
Джерело: "Європейська правда" з посиланням на SVT
Деталі: Старший прокурор Матс Льюнгквіст зазначив, що "наразі розслідування вказує на те, що підозрюваний перебував у руках російської розвідки".
Чоловік був заарештований у середу за підозрою у шпигунстві.
Чоловік, якому близько 35 років, працював консультантом у Збройних силах через ІТ-консалтингову компанію в період з 2018 по 2022 рік.
Що було раніше:
- У Польщі наприкінці гредня затримали чоловіка, який міг знімати залізничну інфраструктуру та транспортування військової техніки, а пізніше – розміщувати ці матеріали на спеціальному каналі у месенджері; його підозрюють у шпигунстві.
- У грудні в німецькому Франкфурті розпочався суд над трьома чоловіками, яких підозрюють у тому, що вони на замовлення спецслужб РФ шпигували за пораненим українським офіцером у місті.