7 корпус ДШВ про ситуацію в Покровську: росіяни намагаються просочитись у північну частину

Станіслав Погорілов — 12 січня, 14:54
7 корпус ДШВ про ситуацію в Покровську: росіяни намагаються просочитись у північну частину
фото: скриншот з відео

7 корпус швидкого реагування ДШВ повідомив, що російські загарбники намагаються просочитися у північну частину Покровська на Донеччині, Сили оборони дають їм відсіч. Водночас похолодання ускладню ведення бойових дій, також складним залишається логістичне забезпечення.

Джерело: 7 корпус ДШВ

Дослівно: "Ситуація у Покровську: стримуємо ворога на півночі, забезпечуємо бійців засобами обігріву. Противник активізував спроби просочитися з допомогою штурмових груп у північну частину Покровська, що вище залізниці. Однак Сили оборони зупиняють зусилля ворога".

Реклама:

Деталі: Як повідомили військові, активні дії противник також намагається вести в районі промислової зони на північно-західних околиця міста. Ціль противника – накопичити сили для подальшого просування у бік Гришиного.

"Однак Сили оборони діють на випередження, застосовуючи ударні БпЛА та артилерію, не дозволяючи ворогу сконцентрувати сили та засоби або розгорнути наступальні дії", - говориться у повідомленні.

Наразі похолодання ускладнює ведення бойових дій для обох сторін. Українські підрозділи забезпечуються необхідними засобами для підтримання боєздатності в умовах низьких температур. Зокрема, організована доставка бійцям теплого одягу та індивідуальних засобів обігріву.

Водночас логістичне забезпечення у районі бойових дій залишається складним. Для постачання використовуються важкі дрони та наземні роботизовані комплекси.

Збройні сили російсько-українська війна
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування