DeepState: Росіяни тиснуть піхотою на Гуляйполе, частину позицій бійці ЗСУ залишили

16 січня, 17:02
DeepState: Росіяни тиснуть піхотою на Гуляйполе, частину позицій бійці ЗСУ залишили
Фото: DeepState

Російські окупаційні війська продовжують штурмувати невеликими групами піхоти Гуляйполе Запорізької області, бої продовжуються у західній частині міста.

Джерело: повідомлення аналітичного проєкту DeepState

Дослівно: "Противник продовжує поглинати місто (Гуляйполе – ред.), відправляючи на постійні штурмові дії невеликі групи піхоти. В останньому оновленні (інформації на карті – ред.) всі могли побачити суттєве збільшення червоної зони в місті, де вже давно фіксувалися кацапи, весь час пробували закріпитися і з часом їх кількість в цій частині стала переважаючою, що змусило бійців Сил Оборони залишити позиції".

Реклама:

Деталі: Аналітики повідомляють, що бої тривають в західній частині Гуляйполя, де також постійно фіксується противник. Динаміка боїв тут насичена постійною інфільтрацією піхоти росіян.

Передісторія:

15 січня Deepstate повідомив, що російські війська окупували село Красногірське в Запорізькій області та просунулись в Гуляйполі.

Запорізька область
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування