Зеленський: Відбиття атаки РФ коштувало €80 млн, у росіян стало більше ракет

Валентина Романенко — 20 січня, 13:32

Президент Володимир Зеленський зазначив, що відбиття масованої комбінованої атаки РФ в ніч на 20 січня коштувало Україні мінімум 80 мільйонів євро. За його словами в української ППО не стало менше ракет, але їх стало більше у ворога.

Джерело: глава держави під час під час онлайн-спілкування із журналістами

Пряма мова: "Наприклад, сьогоднішня атака росіян коштувала для нас (це тільки вартість ракет) біля 80 мільйонів євро. Уявіть собі цю вартість ракет. І кожного дня ми робимо все, і я роблю все, щоб ми отримували відповідні ракети, відповідний захист для людей".

Реклама:

Деталі: За словами Зеленського, в України "не стало менше ракет ППО, стало більше систем ППО, проте стало більше ракет у росіян". Зокрема ворог збільшив використання балістики.

"Набагато більше балістики, яку використовує Росія. А вони отримують компонент від, на жаль, партнерських країн, від приватного сектора. Але, тим не менш, треба знижувати їхні можливості виробляти ці ракети. А це поки що не відбувається. Тому нам потрібно більше ракет, більше ППО", - наголосив президент.

Глава держави знову нагадав, що з балістикою впоратися можуть лише системи Patriot.

РЕКЛАМА:

Стосовно кількості "Шахедів", Росія так само збільшила їх використання. Хоча Україна збільшила кількість перехоплювачів та активно задіює мобільні вогневі групи.

"Тобто ми знаходимо інструменти, ми поборемо в кінці кінців "Шахеди", ми повинні це зробити… Без цього ніяк не вижити. Але що стосується балістики, поки що ключ (постачання боєприпасів до систем Patriot -ред.) тільки в руках Сполучених Штатів Америки".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: