Масована атака на Київ: пошкоджені багатоповерхівки, горів дитсадок, 5 постраждалих
Внаслідок масованої атаки на Київ уночі 3 лютого в п'яти районах міста зафіксували пошкодження житлових будинків і інших об'єктів, у Дніпровському районі загорівся дитсадок, постраждали п'ятеро людей.
Джерело: Київська міська ВА, Повітряні сили, мер Києва Віталій Кличко, керівник КМВА Тимур Ткаченко, поліція Києва
Деталі: Про загрозу балістики для Києва стало відомо о 1:09.
Крім того, через загрозу балістичних ударів тривогу оголосили в низці областей.
Також у столиці та областях зберігалася загроза ворожих БпЛА.
Після першої ночі в Києві на тлі загроз пролунали вибухи.
Оновлено: Пізніше Кличко повідомив про "виклики медиків у Дніпровський та Деснянський райони".
Ткаченко інформував "про пошкодження кількох житлових багатоповерхівок, закладу освіти в Дніпровському районі".
Пізніше Кличко повідомив про пошкодження і загоряння в дитсадку.
Пряма мова Кличка: "У Дарницькому районі влучання в нежитлову забудову.
У Дніпровському — загоряння в приміщенні дитсадка".
Оновлено: О 3:26 Ткаченко повідомив, що в Дарницькому районі є один потерпілий, медики надали йому допомогу на місці.
За даними Ткаченка, станом на 3:40 зафіксовані наслідки ворожої атаки на Київ у Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Печерському та Шевченківському районах.
- Дарницький район:
Пожежа в нежитловій забудові внаслідок атаки. Пошкодження 25-поверхового будинку та на іншій локації – 5-поверхового будинку.
- Деснянський район:
Пошкодження нежитлової будівлі.
- Дніпровський район:
На двох локаціях виявлені залишки ворожих об'єктів на відкритій території. Також зафіксоване пошкодження території дитсадка. На іншій локації – пошкодження житлового 5-поверхового будинку.
- Печерський район:
Зазнала ушкоджень АЗС. Пошкодження отримали припарковані авто, будівля заправки.
- Шевченківський район:
Попередньо відомо, що ворожим ударом пошкодило 22-поверховий житловий будинок.
О 4:12 Ткаченко повідомив, що кількість постраждалих внаслідок російської атаки на Київ зросла до двох.
Оновлено: О 7:29 Ткаченко написав, що кількість постраждалих зросла до трьох.
Згодом у поліції заявили, що внаслідок ворожої атаки в Києві вже п'ятеро постраждалих.
Із пошкодженого будинку в Дніпровському районі медики госпіталізували чоловіка та жінку з різаними ранами.