Трамп підписав законопроєкт про припинення часткового шатдауну

Ольга Глущенко — 4 лютого, 01:12
Трамп підписав законопроєкт про припинення часткового шатдауну
Дональд Трамп, фото: facebook

Президент США Дональд Трамп підписав законопроєкт про припинення роботи уряду, так званого шатдауну.

Джерело: Трамп під час спілкування з журналістами, цитує CNN

Пряма мова Трампа: "Я радий підписати Закон про консолідовані асигнування, щоб негайно відновити роботу федерального уряду і фінансувати переважну більшість операцій до кінця фінансового року".

Реклама:

Деталі: CNN додає, що підписаний законопроєкт поклав кінець частковому закриттю уряду після трьох днів і забезпечив фінансування низки важливих відомств, але створив ще одну фінансову прірву для Міністерства внутрішньої безпеки через два тижні.

Що передувало: Демократи в Палаті представників повідомили лідерам Республіканської партії, що не допомагатимуть ухвалювати пакет фінансування уряду через прискорену процедуру.

Нагадаємо: Опівночі 31 січня за східним часом у США стався частковий шатдаун. Це сталося через кілька годин після того, як сенатори погодилися продовжити фінансування більшості агентств до вересня.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: