"Укрзалізниця" запускає роботу 8 вагонів незламності у Києві та Харкові

Ольга Глущенко — 4 лютого, 01:54
Укрзалізниця запускає роботу 8 вагонів незламності у Києві та Харкові
фото: УЗ

"Укрзалізниця" повідомила у вівторок ввечері, що розмістила два вагони незламності в Дарницькому районі Києва, а також 6 – у Харкові.

Джерело: УЗ у Facebook

Дослівно УЗ: "Вже вранці всі вони відкриються для всіх охочих. Чекаємо кожного і кожну з гарячим чаєм, теплом та електрикою".

Реклама:

Деталі: В "Укрзалізниці" додали, що для жителів Дарниці готуватимуть обіди – по 3000 порцій.

Дослівно УЗ: "Вагони незламності відкриті щодня з 8:00 до 20:00. Кожен із них розрахований на одночасне перебування 50 людей".

Нагадаємо: В ніч на 3 лютого Росія здійснила комбінований удар по Україні із застосуванням ракет різних типів повітряного, наземного базування та ударних БпЛА, ППО знешкодила 450 цілей ворога із 521 запущеної. Зафіксовано влучання 27 ракет та 31 ударних БпЛА на 27 локаціях.

РЕКЛАМА:

Президент Володимир Зеленський заявив, що вважає, що росіяни знехтували проханням Сполучених Штатів і перервали енергетичне перемир'я, завдавши потужного удару по Україні в ніч на 3 лютого.

Зеленський також зазначив, що роботу української делегації на переговорах щодо мирного врегулювання буде скореговано через удар держави-агресора по енергетиці 3 лютого.

Разом з тим президент США Дональд Трамп заявив, що російський правитель Володимир Путін "дотримав свого слова" щодо оголошеного "енергетичного перемир'я".

Укрзалізниця Київ Харків
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування