Українська делегація вирушила на переговори з РФ і США у Женеву – Буданов
—
16 лютого, 01:51

Фото з телеграму Кирила Буданова
Керівник Офісу президента Кирило Буданов повідомив, що українська делегація вирушила на переговори у Женеву.
Джерело: допис Буданова у соцмережах
Пряма мова Буданова: "На шляху до Женеви. Попереду – наступний раунд перемовин. Дорогою з колегами будемо обговорювати уроки нашої історії, шукати правильні висновки. Інтереси України мають бути захищені".
Реклама:
Деталі: Окрім цього, Буданов опублікував фото біля потяга з колегами, з якими вони прямують на наступний раунд переговорів з представниками США та Росії у Женеву.
Що передувало:
- Зеленський у вечірньому зверненні 12 лютого повідомив, що українська сторона готова до нової зустрічі з російською делегацію для врегулювання війни в Україні.
- Згідно з комюніке за підсумком тристоронніх переговорів 4-5 лютого в Абу-Дабі, делегації США, України та Росії обговорили методи упровадження перемирʼя та моніторинг припинення воєнних дій.
- За підсумками переговорів в Абу-Дабі США та Росія домовилися відновити військовий діалог на високому рівні.
- Радник президента Дмитро Литвин підтвердив проведення раунду переговорів між Україною, РФ і США 17–18 лютого в Женеві.
- Секретар РНБО Рустем Умєров повідомив, що українська делегація розпочала підготовку до цієї зустрічі.
- До складу делегації увійдуть: Рустем Умєров, Кирило Буданов, Андрій Гнатов, Давид Арахамія, Сергій Кислиця та Вадим Скібіцький.
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування