На Сумщині дрон РФ атакував авто екстреної допомоги: 4 загиблих, серед них дитина
Внаслідок атаки ворожого дрона на автомобіль екстреної допомоги на Сумщині загинули четверо цивільних, з них один неповнолітній.
Джерело: голова Сумської ОВА Олег Григоров
Пряма мова: "Сьогодні на Сумщині – ще одна трагедія. Російський дрон вбив чотирьох цивільних. Це два брати, одному 17 років та подружня пара. Жінка була медиком.
Ворог скинув боєприпас із безпілотника на околиці Зноб-Новгородської громади. На цій вибухівці підірвалися двоє братів.
Із пораненнями їх госпіталізували медики. Дорогою до лікарні росіяни прицільно атакували автомобіль екстреної допомоги ударним БпЛА. Автівка загорілася. Врятуватися вдалося лише водію. Він із важкими опіками перебуває в лікарні".
Що передувало: У Шосткинській громаді Сумщини 21 лютого росіяни атакували авто з цивільними – двоє людей загинула і одна дістала поранення.