Україна уразила в Брянській області РФ підприємство з виробництва комплектуючих до ракет

Тетяна Олійник — 1 квітня, 18:19
Україна уразила в Брянській області РФ підприємство з виробництва комплектуючих до ракет
Фото: Генштаб ЗСУ

Сили оборони уразили в Брянській області РФ АТ "Стрела" – підприємство з виробництва комплектуючих до крилатих ракет.

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

Дослівно: "У рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора Сили оборони України у Брянській області рф уразили АТ "Стрела" – підприємство з виробництва комплектуючих до крилатих ракет.

Реклама:

Зафіксовано ураження цілі. Масштаби збитків противника уточнюються".

Деталі: Окрім того, українські війська вдарили по російських пунктах управління БпЛА у районах Залізничного та Долинки Запорізької області та командно-спостережному пункту поблизу Успенівки на Дніпропетровщині.

Також зафіксовано ураження зосередження живої сили противника неподалік Соснівки та складу матеріально-технічних засобів у районі Якимівки у Запорізькій області.

РЕКЛАМА:

Дослівно: "Серед іншого, уражено і район зосередження озброєння та військової техніки противника у районі Hовосвітлівки на ТОТ Луганщини.

Втрати російського агресора уточнюються".

Генштаб бойові дії російсько-українська війна
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: