Буданов вважає, що зміна формату ТЦК не вплине на процес мобілізації – ЗМІ

Тетяна Олійник — 3 квітня, 21:57
Буданов вважає, що зміна формату ТЦК не вплине на процес мобілізації – ЗМІ
Фото: Сергій Гайдачук у Facebook

Голова Офісу президента України Кирило Буданов прокоментував можливі зміни у роботі територіальних центрів комплектування.

Джерело: заява Буданова на зустрічі CEO Club Ukraine, передає "Суспільне"

Пряма мова: "Армії потрібен людський капітал. Людський ресурс через те, що війна вже триває 12,5 року і 4 з гаком роки повномасштабного вторгнення. А люди дивляться телевізор і дивляться Інтернет, Telegram і так далі – не сильно хочуть йти воювати.

Реклама:

А мінімальний план існує: мінімальна кількість людей, які мають зайти для того, щоб підтримувати фронт. Між цими двома реальностями містка не існує. Абсолютно. Тому якщо люди не йдуть — їх доведеться мобілізувати".

Деталі: Як пише "Суспільне", керівник Офісу президента підкреслив, що не варто очікувати "дива" від зміни назв чи формату роботи ТЦК, адже сутність процесу залишиться тією ж.

Він додав, що від зміни назви ТЦК не зміниться нічого. "Або фронт впаде", — наголосив Буданов.

РЕКЛАМА:

Нагадаємо:

Президент України Володимир Зеленський заявив, що задоволений роботою керівника свого офісу Кирила Буданова на переговорному й парламентському напрямках.

Буданов мобілізація ТЦК
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: