Окупанти скинули на Слов'янськ 1,5-тонну бомбу: 2 поранених, пошкоджено десятки будинків

- 15 квітня, 09:56
Фото з Facebook Вадима Ляха

Російські загарбники вранці 15 квітня атакували Слов'янськ на Донеччині – поранили дорослого і дитину, знищили історичну пам'ятку і адмінбудівлю, а також пошкодили 4 десятки будинків.

Джерело: начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях в Facebook та голова Донецької ОВА Вадим Філашкін в Telegram 

Пряма мова Ляха: "О п'ятій ранку ворог ударив по центральній частині Слов'янська ФАБ-1500. Повністю зруйновано дитячий спортивний заклад, що був історичною пам'яткою міста. Зруйновано адмінбудівлю, ще одну – пошкоджено. Різного ступеню пошкоджень зазнали щонайменше 39 багатоповерхівок і 15 автівок".

Фото з Facebook Вадима Ляха
Фото з Facebook Вадима Ляха

Деталі: За словами очільника МВА, 57-річний чоловік дістав поранення. Наразі його готують до перевезення у клініку Дніпра.

Фото з Facebook Вадима Ляха

Доповнено: Пізніше голова Донецької ОВА Вадим Філашкін додав, що внаслідок російського удару по Слов'янську також дістав поранення хлопчик 2012 року народження.