Росія атакувала 123 БпЛА: 95 вдалося знешкодити

- 28 квітня, 08:29
Збитий "Шахед". Фото ілюстративне з Telegram ДПСУ

Від вечора 27 квітня російські окупанти атакуали Україну 123 ударними БпЛА типу Shahed, "Гербера", "Італмас" та безпілотниками інших типів, 95 дронів вдалося знешкодити, але є і влучання.

Джерело: Повітряні сили ЗСУ в Telegram

Дослівно ПС: "Станом на 8:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 95 ворожих БпЛА… на півночі, півдні та сході країни. Зафіксовано влучання 19 ударних БпЛА на 16 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 4 локаціях".

Деталі: Загарбники запускали свої безпілотники з напрямків російських міст Курськ, Орел, Шаталово, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, а також з Гвардійського, що в тимчасово окупованому Криму.

Зазначається, близько 80 із них були саме ударними типу "Шахед".

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Наразі ворожа атака триває, в повітряному просторі є російські БпЛА.