На Дніпропетровщині через російські удари 2 поранених, горіли будинки

- 22 червня, 07:55
Фото з Telegram Олександра Ганжі

Дві людини дістали поранень, пошкоджено інфраструктуру та горіли жит лові будинки внаслідок російських ударів по Дніпропетровській області.

Джерело: голова ОВА Олександр Ганжа в Telegram

Пряма мова очільника області: "Майже 20 разів ворог атакував чотири райони області безпілотниками та артилерією".

Фото з Telegram Олександра Ганжі

Деталі: На Нікопольщині важкі поранення дістав 58-річний чоловік. В районі пошкоджено багатоповерхівки та авто, а також горів приватний будинок.

У Павлограді від російської атаки постраждала 60-річна жінка, горіла оселя та пошкоджено 2 приватні будинки.

У Синельниківському районі в результаті російського удару зайнявся магазин.

На Криворіжжі росіяни пошкодили інфраструктуру, господарську споруду та автівку.