У п'яти областях через російські удари загинули 5 людей, ще 29 постраждали

- 23 червня, 09:06
фото: Харківська ОВА

П'ятеро людей загинули, ще 29 дістали поранення внаслідок російських ударів по Донецькій, Херсонській, Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Джерело: голова Херсонської області Олександр Прокудін, голова Донецької ОВА Вадим Філашкін, голова Запорізької ОВА Іван Федоров, голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа

Деталі: За даними голови Донецької ОВА, 22 червня росіяни вбили трьох людей – двох у Дружківці та одного у Слов'янську. Ще одна людина дістала поранення.

Загальна кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

На Херсонщині під ударами дронів та артилерії опинилися понад 40 населених пунктів, зокрема Херсон, Антонівка, Білозерка, Чорнобаївка, Берислав і Станіслав. Пошкоджені чотири багатоповерхівки, десять приватних будинків, заклад культури, громадська будівля, АЗС, стільникова вежа та автомобілі.

Впродовж 22 червня поранення отримали 12 людей. Крім того, у лікарні помер 61-річний херсонець, якого російський дрон атакував 21 червня у Дніпровському районі міста. Лікарі кілька днів боролися за його життя, однак врятувати чоловіка не вдалося.

На Харківщині внаслідок обстрілів загинув 40-річний чоловік у селі Грушівка Куп'янського району. Ще восьмеро людей постраждали. У Харкові поранення дістала 48-річна жінка, а в Богодухові – п'ятеро жінок віком від 32 до 57 років та двоє чоловіків.

фото: Харківська ОВА

Російські війська били по Харкову та ще 16 населених пунктах області ракетами, дронами "Молнія", FPV-дронами та безпілотниками інших типів. Пошкоджені житлові будинки, складські приміщення, підприємства, транспорт, магазин та елеватор.

На Запоріжжі семеро людей постраждали внаслідок атак по обласному центру та Запорізькому району. За словами Федорова, за добу окупанти завдали 1050 ударів по 56 населених пунктах області. Росіяни застосовували авіацію, артилерію, реактивні системи залпового вогню та сотні безпілотників. Надійшло 169 повідомлень про пошкодження житла, автомобілів та об'єктів інфраструктури.

фото: Запорізька ОВА

У Дніпропетровській області під ударами були Нікопольський, Синельниківський, Кам'янський та Дніпровський райони. Росіяни атакували регіон безпілотниками, артилерією та керованими авіабомбами.

У Божедарівській громаді Кам'янського району поранення дістав 60-річний чоловік. Також пошкоджені житлові будинки, господарські споруди, автомобілі, об'єкти інфраструктури, агропідприємство, пожежна частина та сільськогосподарська техніка.