Мадяр заявив, що генпрокурор Угорщини піде у відставку – ймовірно через скандал з "Ощадом"

- 23 червня, 09:31
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр. Фото з Facebook політика

Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що призначений за часів експрем'єра Орбана генпрокурор країни незабаром піде у відставку та натякнув, що це може бути пов'язано зі справою щодо затримання інкасаторів "Ощадбанку".

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на HVG

Деталі: За словами Мадяра, для відставки генпрокурора Угорщини не треба спеціальних кроків, бо той невдовзі з власної ініціативи піде у відставку.

На уточнююче запитання, чи це якось пов'язано зі скандалом із затриманням інкасаторів українського "Ощадбанку", Мадяр відповів: "Може бути пов'язано".

Передісторія:

Детально про безпрецедентний інцидент в Угорщині – у статті "Угорський "гоп-стоп" та мовчання ЄС. Як Орбан узаконив пограбування українців та що буде далі".