Буданов: Українцям у Криму треба з розумінням ставитися до наслідків ударів і соціальних проблем

- 7 липня, 08:26
Фото: ГУР

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов вважає, що українцям, які стикнулися із наслідками ударів по тимчасово окупованому Криму, треба з розумінням до цього ставитися, оскільки це все заради повернення півострова додому.

Джерело: Буданов в інтерв'ю РБК-Україна

Пряма мова: "Я хотів би сказати, користуючись можливістю, таким людям, які насправді розуміють, що Крим – це Україна і це єдине ціле, і ніколи розірвати цей зв'язок нікому не вдасться – що їм треба з розумінням ставитись до того, що відбувається.

Я розумію, що вони бачать в цьому всьому, окрім успішних ударів по ворогу, ще і соціальні проблеми для себе особисто, пов'язані з тим, що нема бензину, це просто факт. Перебої зі світлом величезні, часто – з водопостачанням, це похідне від перебоїв з електроенергією здебільшого.

Але всі ці незручності – заради великої мети, а велика мета – це повернення додому.

Зараз нам головне – обрізати всю цю південну логістику, бо через територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим йде забезпечення угруповання "Днєпр", при чому дуже так серйозно".

Передісторія:

  • 6 липня Севастополь залишався без електропостачання внаслідок атаки безпілотників на об'єкти енергетичної інфраструктури.
  • Також повідомлялося, що за перші дні липня Сили безпілотних систем ЗСУ пошкодили 38 енерговузлів у тимчасово окупованому Криму і південних окупованих територіях.
  • Кримська окупаційна влада 6 липня заявила, що не може назвати "чіткі терміни відновлення повноцінного електропостачання" на Південному березі Криму, оприлюднити графіки подачі електроенергії неможливо.