Росіяни "добили" важливий об'єкт теплопостачання у Херсоні – ОВА

- 18 липня, 18:26
руйнування на об'єкті у Херсоні, скріншот відео ОВА

Російські війська в ніч на суботу знищили в Херсоні об'єкт теплопостачання, по якому вже понад тисячу разів завдавали ударів.

Джерело: голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін

Деталі: Прокудін повідомив, що в ніч на суботу окупанти знову атакували один з важливих об'єктів теплопостачання у Херсоні.

Пряма мова: "Росіяни вже понад тисячу разів вдарили по підприємству, яке забезпечує теплом майже півтисячі домівок херсонців. Загарбники цілеспрямовано били по ньому й раніше, а останньою атакою фактично добили те, що й так було серйозно пошкоджено.

Внаслідок нічних "прильотів" повністю виведено з ладу критичні елементи підприємства. Наразі об'єкт зруйнований і непридатний до роботи, однак окупанти й надалі продовжують крити його вогнем з усіх видів озброєння".