Трамп заперечив чутки про конфлікт із Гегсетом через запаси зброї США

- 6 серпня, 22:25
Дональд Трамп. фото: getty images

Американський президент Дональд Трамп виступив на захист міністра оборони США Піта Гегсета після низки повідомлень про розбіжності щодо скорочення запасів зброї США.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на допис Трампа у соцмережі Truth Social

Деталі: Раніше ЗМІ писали, що президент США минулого тижня в Кемп-Девіді вимагав від Гегсета пояснень щодо того, чому його, судячи з усього, ввели в оману стосовно гострого дефіциту боєприпасів, який зараз загрожує обмежити військові можливості у конфлікті з Іраном.

У четвер, 6 серпня, Трамп заявив, що "фейкові новини" "поширюють неправдиві та абсолютно безпідставні чутки".

"Я надзвичайно задоволений роботою, яку виконує Піт Гегсет. Усе пройшло надзвичайно успішно, включно з нашою операцією у Венесуелі (...) Так само й в Ірані, де країна була зруйнована з метою не допустити, щоб вона коли-небудь отримала ядерну зброю", – зазначив американський президент.

Він додав, що Гегсет має "велику повагу у військових колах".

Раніше ЗМІ повідомили, що Сполучені Штати станом на цей час витратили близько 80% наявних запасів до ключової системи ППО і військові попереджають, що їхній рівень на складах "небезпечно низький".

Піт Гегсет заперечив повідомлення, що з'явились у ЗМІ, про те, що в американських збройних сил вичерпуються запаси ключових ракет.

За інформацією FT, президент США Дональд Трамп відмовив Зеленському на його прохання про сотні додаткових ракет-перехоплювачів до Patriot, пояснюючи це власними потребами США на Близькому Сході.