У Харкові кількість постраждалих від удару зросла до 37, під завалами шукають людей
Кількість постраждалих унаслідок російського удару по багатоповерхівці в Салтівському районі Харкова зросла до 37 людей.
Джерело: начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, мер Харкова Ігор Терехов
Деталі: За словами Синєгубова, у лікарнях перебувають п'ятеро постраждалих, одна жінка – у важкому стані.
Російський удар припав на багатоквартирний житловий будинок, у якому зруйновані поверхи з 7-го по 10-й. Загинули двоє чоловіків віком 50 і 66 років.
Серед постраждалих є 5-річний хлопчик. Раніше ОВА повідомляла, що 11 людей дістали вибухові поранення, двоє отруїлися чадним газом, ще восьмеро, зокрема дитина, мали гостру реакцію на стрес.
На місці продовжується пошуково-рятувальна операція – рятувальники розбирають перекриття, щоб перевірити, чи не залишилися під завалами люди.
Оновлено: Після обіду Терехов повідомив, що кількість постраждалих зросла до 37. Разом із тим мер наголошує, що загинула одна людина, а не двоє, як звітує ОВА.
Нагадаємо: Російські окупанти у неділю вранці вдарили по Салтівському району Харкова, є влучання у багатоповерхівки, є загиблі і постраждалі.