Буданов: Ми не зупинимо зараз війну, це нереалістично
Керівник Офісу президента Кирило Буданов заявив, що припинення війни на лінії розмежування зараз неможливе, а перемовини з РФ стосуються в основному обміну полоненими.
Джерело: Буданов в інтерв'ю, яке транслювалося у п'ятницю в ефірі єдиного телемарафону
Пряма мова Буданова: "Росія станом на зараз не хоче зупиняти війну по лінії (розмежування – ред.), категорично не хоче. Зараз в більшості (перемовини) обмежені обмінами полонених".
Деталі: За його словами, це основні аспекти, на чому тримається діалог з росіянами станом на зараз. "Я думаю, дуже скоро всі побачать перемовини, але це більше технічна сторона, (яка) буде стосуватися підготовки до чогось великого", - сказав керівник ОП.
Буданов при цьому зазначив, що Україна зараз не зможе зупинити війну, бойові дії триватимуть і взимку. "Ми не зупинимо зараз війну, не тому, що ми не хочемо, а просто це нереалістично", - сказав він.
На питання, чи буде Україна воювати взимку, Буданов відповів: "На жаль, боюсь, що так!"
Також керівник ОП анонсував новий великий обмін полоненими. "Буде ще один великий (обмін) дуже скоро", - сказал Буданов.