Росіяни знову атакували Київ: горить багатоповерхівка і склади

- 29 серпня, 23:34
ілюстративне фото ДСНС

У суботу пізно ввечері внаслідок атаки ворожих БпЛА сталося загоряння в 12-поверховому будинку на Оболоні.

Джерело: мер Києва Віталій Кличко, КМВА

Деталі: О 22:07 Кличко повідомив, що в Оболонському районі БпЛА впав на територію між житловими будинками.

Згодом мер написав, що в 12-поверховому будинку на Оболоні сталося загоряння з другого по пʼятий поверхи. Екстрені служби працюють на місці.

О 22:44 Кличко повідомив про виклик медиків у Подільський район.

О 23:00 тривогу в Києві скасували.

О 23:25 у столиці знову оголосили повітряну тривогу через загрозу БпЛА.

О 23:32 КМВА повідомила, що в Подільському районі фіксується загоряння складського приміщення.

Після опівночі КМВА повідомила про пошкодження складської будівлі в Голосіївському районі.

Також Кличко інформував про влучання в двоповерхову нежитлову будівлю в Голосіївському районі.

Передісторія:

  • У Подільському районі Києва вдень 29 серпня російський безпілотник влучив у нежитлову забудову, а в Оболонському районі внаслідок падіння БпЛА пошкоджено кафе та вбито 2-річну дівчинку, є поранені.
  • Згодом кількість постраждалих у Києві внаслідок атак ворожих БпЛА 29 серпня зросла до 8 осіб, у столиці сталося повторне влучання в нежитлову будівлю.
  • Повітряні сили повідомили, що протягом дня 29 серпня росіяни атакували Україну вже 224 ударними БпЛА, переважна більшість яких прямувала в бік Києва.
  • Увечері 29 серпня в Києві внаслідок падіння уламків БпЛА загорівся приватний житловий будинок у Дніпровському районі.