
Україна та Румунія підписали угоду щодо будівництва інтерконекторів, один із яких планують збудувати вже цього рок

Україна та Румунія підписали угоду щодо будівництва інтерконекторів, один із яких планують збудувати вже цього рок




Український маркетплейс Rozetka, який у 2023 році вийшов на польський ринок, уже генерує там продажі на сотні мільйонів євро на рік.

Українські порти з початку року обробили понад 15 мільйонів тонн
вантажів, з яких 14.5 мільйона пройшли через морські порти Великої
Одеси.


На Житомирщині попереджено незаконні вирубки лісу, як з'ясувалося, службовці лісомисливського господарства та підприємства лісозахисту намагалися оформити 178 сосен як уражені шкідниками, щоб отримати дозвіл на їх вирубку.

Росія планує збільшити кількість нафтових танкерів під своїм
прапором – до цього її змушують дедалі частіші прецеденти затримань
"тіньового флот".


Бюро економічної безпеки в Одеській області припинило діяльність 6 незаконних АЗС, що працювали на території регіону.


Частка групи Rozetka на українському ринку електронної комерції разом із маркетплейсом Prom становить близько половини ринку.
