"Танець вогню" на Співочому полі

9 вересня 2012, 14:14

На Співочому полі в Печерському ландшафтному парку відбувся чемпіонат феєрверків "Танець вогню".

Кожна команда влаштовує піромузичний феєрверк, упродовж якого зірки феєрверка спалахуватимуть у ритмі музики.

8 вересня у змаганнях взяли участь команди з Естонії та Франції, а у другий день - 9 вересня візьмуть команди з Фінляндії та України.

Відео Skrypin Production, для УП