Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Повний список кандидатів у народні депутати від ВО "Батьківщина"

Понеділок, 30 липня 2012, 13:48
Версія для друку Коментарі186

"Батьківщина" оприлюднила список кандидатів у депутати в багатомандатному та одномандатному виборчих округах.


Список кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі


Список

Прізвище, ім`я, по-батькові

1

Тимошенко Юлія Володимирівна

2

Яценюк Арсеній Петрович

3

Гриценко Анатолій Степанович

4

Турчинов Олександр Валентинович

5

Луценко Юрій Віталійович

6

Кириленко В’ячеслав Анатолійович

7

Немиря Григорій Михайлович

8

Соболєв Сергій Владиславович

9

Тарасюк Борис Іванович

10

Томенко Микола Володимирович

11

Княжицький Микола Леонідович

12

Джемілєв Мустафа

13

Кожем’якін Андрій Анатолійович

14

Гриневич Лілія Михайлівна

15

Кириленко Іван Григорович

16

Федорчук Ярослав Петрович

17

Мартиненко Микола Володимирович

18

Луценко Ірина Степанівна

19

Пишний Андрій Григорович

20

Власенко Сергій Володимирович

21

Парубій Андрій Володимирович

22

Кужель Олександра Володимирівна

23

Кубів Степан Іванович

24

Аваков Арсен Борисович

25

Одарченко Юрій Віталійович

26

Оробець Олеся Юріївна

27

Пашинський Сергій Володимирович

28

Абдуллін Олександр Рафкатович

29

Павелко Андрій Васильович

30

Шлемко Дмитро Васильович

31

Забзалюк Роман Омелянович

32

Москаль Геннадій Геннадійович

33

Шевченко Андрій Віталійович

34

Дзендзерський Денис Вікторович

35

Сушкевич Валерій Михайлович

36

Деревляний Василь Тимофійович

37

Князевич Руслан Петрович

38

Денісова Людмила Леонтіївна

39

Фаєрмарк Сергій Олександрович

40

Швець Віктор Дмитрович

41

Іванчук Андрій Володимирович

42

Лук`янчук Руслан Валерійович

43

Бурбак Максим Юрійович

44

Павловський Андрій Михайлович

45

Бондарєв Костянтин Анатолійович

46

Сергієнко Леонід Григорович

47

Сас Сергій Володимирович

48

Сенченко Андрій Віленович

49

Табалов Олександр Миколайович

50

Кравчук Василь Петрович

51

Кальченко Валерій Михайлович

52

Петренко Павло Дмитрович

53

Слюз Тетяна Ярославівна

54

Шкварилюк Володимир Васильович

55

Донець Тетяна Анатоліївна

56

Головко Валерій Анатолійович

57

Данілов Віталій Богданович

58

Скосар Ігор Євгенійович

59

Полочанінов Володимир Геннадійович

60

Кондратюк Олена Костянтинівна

61

Лунченко Валерій Валерійович

62

Немілостівий Віталій Олександрович

63

Стець Юрій Ярославович

64

Дубовой Олександр Федорович

65

Стаднійчук Роман Васильович

66

Мєріков Вадим Іванович

67

Шевчук Олег Борисович

68

Макул Леонід Якович

69

Ледовських Олена Володимирівна

70

Гринів Ігор Олексійович

71

Чубатенко Олександр Миколайович

72

Колганова Олена Валеріївна

73

Богдан Руслан Дмитрович

74

Триндюк Юрій Григорович

75

Заставний Роман Йосипович

76

Семерак Остап Михайлович

77

Ярошенко Олександр Олександрович

78

Прокопчук Юрій Володимирович

79

Мойсик Володимир Романович

80

Петренко Вадим Михайлович

81

Кудлаєнко Сергій Володимирович

82

Крайній Валерій Григорович

83

Ліскі Ігор Іванович

84

Лівінський Михайло Олександрович

85

Волинець Михайло Якович

86

Ткач Роман Володимирович

87

Шкіль Андрій Васильович

88

Болюра Антоніна Володимирівна

89

Єленський Віктор Євгенович

90

Коваль В’ячеслав Станіславович

91

Гримчак Юрій Миколайович

92

Ксенжук Олександр Степанович

93

Шаго Євген Петрович

94

Сидорчук Вадим Васильович

95

Олійник Віктор Степанович

96

Рябека Олександр Григорович

97

Давтян Олександр Саркісович

98

Бабенко Валерій Борисович

99

Ковзель Микола Олегович

100

Подгорний Сергій Петрович

101

Сухомлін Сергій Іванович

102

Лисенко Олександр Миколайович

103

Клочко Микола Олексійович

104

Шевчук Сергій Володимирович

105

Бондаренко Олена Федорівна

106

Урсуленко Олена Борисівна

107

Даневич Микола Володимирович

108

Сочка Олександр Олександрович

109

Старікова Наталія Володимирівна

110

Уколов Віктор Олександрович

111

Чубаров Рефат Абдурахманович

112

Гугнін Едуард Анатолійович

113

Трегубов Юрій Валентинович

114

Підлісний Юрій Теофілович

115

Мунтян Іван Миколайович

116

Боднар Ольга Борисівна

117

Данилишин Іван Ярославович

118

Соколов Михайло Володимирович

119

Малик Ірина Миколаївна

120

Радковський Олег Володимирович

121

Пиза Олександр Зіновійович

122

Білорус Олег Григорович

123

Нерета Олександр Миколайович

124

Костенко Павло Іванович

125

Чеботар Сергій Іванович

126

Пинзеник Павло Васильович

127

Шустік Олена Юріївна

128

Корж Віталій Терентійович

129

Гирля Катерина Олександрівна

130

Єфремова Ірина Олексіївна

131

Тищенко Олег Іванович

132

Башкіров Михайло Михайлович

133

Крулько Іван Іванович

134

Ляшенко Андрій Миколайович

135

Щербаківська Людмила Михайлівна

136

Миколаєнко Володимир Васильович

137

Сташук Віталій Філімонович

138

Кодола Олександр Михайлович

139

Романов Роман Анатолійович

140

Верігіна Ірина Костянтинівна

141

Мепарішвілі Хвича Нодарович

142

Міщенко Сергій Григорович

143

Ягоферов Анатолій Миколайович

144

Скляр Олег Васильович

145

Веліжанський Сергій Костянтинович

146

Куйбіда Василь Степанович

147

Оніщенко Юрій Петрович

148

Максимець Ярослав Володимирович

149

Тріщанович Сергій Валентинович

150

Павличко Дмитро Васильович

151

Онищенко Ганна Володимирівна

152

Шишкіна Еліна Вікторівна

153

Романчук Микола Павлович

154

Стешенко Олександр Миколайович

155

Пісний Василь Михайлович

156

Шишкіна Зоя Леонідівна

157

Єресько Ігор Геннадійович

158

Сторожук Дмитро Анатолійович

159

Арутюнов Гарегін Рафаелович

160

Ільницький Ярослав Васильович

161

Пономаренко Олександр Володимирович

162

Ревуцький Андрій Вікторович

163

Зелінський Микола Здіславович

164

Костюк Ганна Іванівна

165

Левцун Володимир Іванович

166

Пудов Борис Миколайович

167

Чечотка Богдан Романович

168

Потапчук Микола Леонтійович

169

Ландяк Петро Дмитрович

170

Равлюк Андрій Григорович

171

Пєрєдєрій В’ячеслав Григорович

172

Гнаткевич Юрій Васильович

173

Кремень Тарас Дмитрович

174

Давимука Степан Антонович

175

Бурдонос Олександр Юрійович

176

Сушко Роман Васильович

177

Бородін Всеволод Володимирович

178

Горбунов Олександр Володимирович

179

Костишин Володимир Іванович

180

Юрик Тарас Зіновійович

181

Лесков Валерій Олександрович

182

Бойко Олена Петрівна

183

Ліврінц Антон Антонович

184

Драюк Сергій Євсєйович

185

Засанський Володимир Іванович

186

Ладовський Микола Васильович

187

Алєксєєв Ігор Сергійович

188

Гонський Володимир Васильович

189

Пеляк Володимир Степанович

190

Мординський Микола Петрович

191

Галаченко Олександр Олександрович

192

Яремчук Володимир Андрійович

193

Світлик Петро Михайлович

194

Лук`янчук Віктор Володимирович

195

Барський Олександр Леонідович

196

Богославець Тетяна Володимирівна

197

Веселов Сергій Робертович

198

Якимець Дмитро Анатолійович

199

Войтенко Володимир Володимирович

200

Будинський Ростислав Зиновійович

201

Бєлоножко Олег Вячеславович

202

Корх Олег Вікторович

203

Євтушок Сергій Миколайович

204

Курко Ярослав Степанович

205

Малярчук Микола Антонович

206

Кривенко Вадим Валерійович

207

Кожан Олександр Васильович

208

Топчій Павло Сергійович

209

Оверко Володимир Петрович

210

Гоцул Ігор Євгенович

211

Олексієнко Максим Леонідович

212

Пуршага Олександр Іванович

213

Пешко Петро Степанович

214

Романюк Юрій Дмитрович

215

Крисків Ігор Миколайович

216

Репела Петро Йосипович

217

Мельник Олександр Григорович

218

Кравченко Василь Анатолійович

219

Пульний Сергій Миколайович

220

Атерлей Віктор Анатолійович

221

Шевченко Геннадій Миколайович

222

Олійник Анатолій Петрович

223

Пешко Петро Степанович

224

Габай Василь Михайлович

225

Катрич Анатолій Петрович

Список кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах

Список кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах від                                                                                     ВО "Батьківщина"                                                                                                                                                                                                                               
Назва регіону Центр округу № округу ПІБ узгодженого кандидата 

АР Крим                                  

(10 округів)

м. Сімферополь, Центральний район 1 Лобачев Сергій Миколайович                           
м. Сімферополь, Київський район 2 Сидорова Абіба Іскандарівна                                 
м. Джанкой 3  
м. Євпаторія 4 Гафич Ігор Васильович
м. Керч 5 Сагайдак Ілля Вадимович
м. Феодосія 6 Чорний Петро Володимирович                                 
м. Ялта 7 Формус Юрій Віталійович
смт. Совєтський 8 Барієв Ескендер Енверович                                                   
смт. Первомайське 9 Лесів Ігор Михайлович
м. Сімферополь 10 Пилунський Леонід Петрович                                 
Вінницька область                                                           (8 округів)    м. Вінниця 11 Солейко Наталія Петрівна                                           
м. Вінниця 12  
м. Калинівка 13 Катеринчук Микола Дмитрович
м. Жмеринка 14 Мельничук Іван Іванович                                   
м. Шаргород 15  
м. Ямпіль 16 Македон Юрій Миколайович                               
м. Ладижин 17  
м. Іллінці 18 Якименко Костянтин Вячеславович                                         

Волинська область                      

(5 округів)

м. Володимир-Волинський 19  
м. Горохів 20 Карпюк Роман Петрович                                               
м. Ковель 21 Гузь Ігор Володимирович                                 
м. Луцьк 22 Кравчук Петро Костянтинович                                                                     
смт. Маневичі 23 Грицюк Анатолій Петрович                           

Дніпропетровська область                 

(17 округів)

м. Дніпропетровськ, Самарський район 24 Гетьман Вадим Анатолійович                                           
м. Дніпропетровськ, Красногвардійський район 25 Курячий Максим Павлович                                             
м. Дніпропетровськ, Бабушкінський район 26 Корнійчук Тетяна Володимирівна
м. Дніпропетровськ, Жовтневий район 27 Староскольцева Анастасія Олександрівна                                       
м. Дніпропетровськ, Ленінський район 28  
м. Дніпропетровськ 29 Писаревський Костянтин Іванович                                           
м. Дніпродзержинськ, Заводський район 30 Морохов Гліб Олегович                                           
м. Кривий Ріг, Жовтневий район. 31 Вернигор Віра Петрівна                                   
м. Кривий Ріг, Довгинцівський район 32 Шевчик Оксана Олександрівна                           
м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район 33 Жаботинський Андрій Вікторович                   
смт. Царичанка 34 Костромський Максим Васильович                                                   
м. Нікополь 35 Євтушенко Володимир Олексійович                                             
м. Павлоград 36 Кузьміна Євгенія Олександрівна                               
м. Кривий Ріг 37  
м. Новомосковськ 38  
смт. Васильківка 39 Булкін Дмитро Валерійович                               
смт. Кринички 40 Рязанцев Іван Михайлович                             

Донецька область                  

(21 округ)

м. Донецьк, Будьонівський район 41 Деркач Володимир Григорович                       
м. Донецьк, Ворошиловський район 42 Юрчак Вадим Олександрович                                 
м. Донецьк, Ленінський район 43 Кутепов Микола Леонідович                             
м. Донецьк, Кіровський район 44 Волинко Микола Миколайович                             
м. Донецьк, Київський район 45 Гришко Олег Борисович                               
м. Артемівськ 46 Матейченко Костянтин Володимирович                                   
м. Слов’янськ 47 Зонтов Олег Вячеславович                                           
м. Краматорськ 48 Ржавський Володимир Іванович                                         
м. Костянтинівка 49 Березін Володимир Борисович                             
м. Красноармійськ 50 Зінченко Анатолій Миколайович                   
м. Горлівка, Центрально-Міський район 51 Весьолкін Володимир Юрійович                     
м. Дзержинськ 52 Рибак Володимир Іванович                             
м. Єнакієве 53  
м. Шахтарськ 54 Котов Павло Володимирович
м. Макіївка, Гірницький район 55 Бєліков Юрій Миколайович                           
м. Макіївка, Центрально-Міський район 56 Наумов Олександр Олександрович                                     
м. Маріуполь, Іллічівський район. 57 Романюк Олександр Володимирович                                 
м. Маріуполь, Жовтневий район 58 Решетняк Ігор Миколайович                                       
м. Мар’їнка 59 Прилепський Віктор Володимирович                                 
м. Волноваха 60 Коваленко Василь Васильович                                       
смт. Старобешеве 61 Пономаренко Ілля Миколайович                       

Житомирська область                         

(6 округів)

м. Житомир 62 Зубко Геннадій Григорович                               
м. Бердичів 63  
м. Коростень 64 Озерчук Андрій Миколайович                       
м. Новоград-Волинський 65 Француз Віталій Йосипович                             
м. Малин 66 Добряк Євген Дмитрович                                       
смт. Чуднів 67  

Закарпатська область                    

(6 округів)

м. Ужгород 68 Сербайло Андрій Андрійович                       
м. Мукачеве 69 Переста Олександр Михайлович                                             
м. Свалява 70 Кеменяш Олександр Михайлович                                                 
м. Хуст 71 Кинів Богдан Юрійович
м. Тячів 72                                                    
м. Виноградів 73 Петрушка Іштван Шімонович                                             

Запорізька область                                  

(9 округів)

м. Запоріжжя, Комунарський район 74 Бережний Андрій Вікторович
м. Запоріжжя, Ленінський район 75 Старух Олександр Васильович                 
м. Запоріжжя, Орджонікідзевський район 76 Варданян Армен Фрунзікович                                             
м. Запоріжжя, Шевченківський район 77  
м. Бердянськ 78 Цуканов Віктор Володимирович                                 
м. Василівка 79 Піскун Олександр Олексійович
м. Мелітополь 80 Самбур Марина Леонідівна
м. Токмак 81 Матвієнко Валерія Валеріївна                           
м. Пологи 82 Куценко Владислав Ігорович                                   
Івано-Франківська область                                                   (7 округів) м. Івано-Франківськ 83  
м. Тисмениця 84 Купчак Володимир Романович                         
м. Калуш 85 Сікора Олена Мирославівна
м. Долина 86 Дирів Анатолій Борисович                             
м. Надвірна 87  
м. Коломия 88 Левицький Олександр Михайлович                                                 
м. Снятин 89 Гладій Василь Іванович                                             

Київська область                  

(9 округів)

м. Біла Церква 90  
смт. Макарів 91 Оніщук Любов Іванівна                                             
м. Узин 92 Світовенко Віктор Вікторович                           
м. Миронівка 93 Мостіпан Уляна Миколаївна                                 
м. Обухів 94 Романюк Віктор Миколайович                         
м. Ірпінь 95 Кутовий Вячеслав Григорович
м. Вишгород 96 Кандиба Олександр Володимирович                       
м. Бровари 97 Кищук Олег Євгенович                             
м. Яготин 98 Кушніков Вадим Васильович

Кіровоградська область                        

(5 округів)

м. Кіровоград, Ленінський район 99 Табалов Андрій Олександрович                       
м. Бобринець 100 Гранатова Ольга Арсентіївна
смт. Голованівськ 101 Чорноіваненко Олександр Анатолійович                                   
м. Знам’янка 102  
м. Олександрія 103 Журавльов Віталій Володимирович                                 

Луганська область                              

(11 округів)         

м. Луганськ, Артемівський район 104 Алєв Дмитро Сергійович                                                       
м. Луганськ, Жовтневий район 105 Перетяка Олег Павлович                                         
м. Сєвєродонецьк 106 Самарський Сергій Вікторович                                       
м. Лисичанськ 107 Теросипов Вячеслав Михайлович                                       
м. Красний Луч 108  
м. Краснодон 109 Моравський Юрій Вікторович                                 
м. Алчевськ 110 Данченко Віктор Іванович                                 
м. Свердловськ 111 Бондарев Віктор Леонідович                               
м. Рубіжне 112 Радченко Ігор Олександрович                                     
м. Сватове 113 Слепцов Микола Миколайович                                               
смт. Станиця Луганська 114 Кравченко Ольга Ігнатівна                                                                                       
Львівська область                                     (12 округів) м. Львів, Сихівський район 115 Хміль Михайло Михайлович                                                   
м. Львів, Залізничний район 116  
м. Львів, Франківський район 117 Васюник Ігор Васильович                                                       
м. Львів, Личаківський район 118  
м. Броди 119  
м. Городок 120 Чорновол Тетяна Миколаївна                                               
м. Дрогобич 121 Ілик Роман Романович
м. Яворів 122 Пазиняк Василь Степанович                                                                             
м. Перемишляни 123 Котеляк Лідія Леонідівна                                           
м. Сокаль 124 Курпіль Степан Володимирович                                               
м. Старий Самбір 125  
м. Стрий 126 Канівець Олег Леонідович                                       
Миколаївська область                                 (6 округів) м. Миколаїв, Заводський район 127  
м. Миколаїв, Ленінський район 128 Мудрак   Олег Іванович                                   
м. Миколаїв, Центральний район 129 Підберезняк Вадим Іванович
м. Баштанка 130 Бриченко Ігор Віталійович                               
м. Вознесенськ 131  
м. Первомайськ 132 Корнацький Аркадій Олексійович                       

Одеська область                    

(11 округів) 

м. Одеса, Київський район 133 Остапенко Олександр Анатолійович                                   
м. Одеса, Малиновський район 134 Усов Костянтин Глібович
м. Одеса, Приморський район 135 Усов Володимир Володимирович                             
м. Одеса, Суворовський район 136 Сомов Олександр Олегович                               
м. Котовськ 137  
смт. Ширяєве 138 Задорожнюк Василь Миколайович                                           
м. Роздільна 139 Горін Олександр Васильович                             
м. Біляївка 140 Шумський Сергій Станіславович                                         
м. Татарбунари 141  
м. Арциз 142 Борняков Олександр Сергійович                           
м. Ізмаїл 143 Дідух Анатолій Васильович

Полтавська область                          

(8 округів)

м. Полтава, Октябрський район 144 Хрістов Дмитро Іванович                               
м. Полтава, Київський район 145  
м. Кременчук 146 Таран Віктор Васильович
м. Миргород 147 Коваленко Юрій Миколайович                             
м. Лубни 148 Іванов Володимир Миколайович                             
м. Карлівка 149 Река Андрій Олександрович                             
м. Комсомольськ 150  
м. Лохвиця 151 Карнаух Микола Васильович
Рівненська область                                                         (5 округів) м. Рівне 152  
м. Рівне 153 Вознюк Юрій Володимирович                           
м. Дубно 154 Королюк Валентин Анатолійович                                 
м. Дубровиця 155 Кошин Сергій Мефодійович                             
м. Сарни 156 Кучерук Микола Герасимович                                                 

Сумська область                                

(6 округів)

м. Суми 157 Медуниця Олег Вячеславович                             
м. Білопілля 158  
м. Глухів 159  
м. Шостка 160 Сербін Юрій Сергійович                                   
м. Ромни 161 Шульга Володимир Петрович                                   
м. Охтирка 162 Купрейчик Ірина Валеріївна                             

Тернопільська область                                            

(5 округів)

м. Тернопіль 163  
м. Збараж 164  
м. Зборів 165 Бойко Володимир Богданович                           
м. Теребовля 166 Апостол Михайло Володимирович                       
м. Чортків 167 Стойко Іван Михайлович

Харківська область                              

(14 округів)         

м. Харків, Дзержинський район 168 Балута Ігор Миронович                                                                                     
м. Харків, Київський район 169 Кірш Олександр Вікторович                                 
м. Харків, Московський район 170 Авдєєва Лілія Геннадіївна                                                                   
м. Харків, Фрунзенський район 171 Храпко Кирило Євгенійович                               
м. Харків, Орджонікідзевський район 172 Світличний Олександр Вікторович                                               
м. Харків, Комінтернівський район 173 Підгорний Олексій Тимофійович                       
м. Харків, Ленінський район 174  
м. Дергачі 175 Варченко Іван Григорович                               
м. Чугуїв 176 Ільгов Андрій Олегович                                             
м. Куп’янськ 177 Ровчак Андрій Яковлевич                                     
м. Балаклія 178 Прокопенко Петро Андрійович                         
м. Красноград 179                            
смт. Золочів 180 Дмитрієв Анатолій Анатолійович                     
м. Зміїв 181 Глушко Вадим Олександрович                                         

Херсонська область                                            

(5 округів)

м. Херсон, Суворовський район 182 Урсуленко Олексій Анатолійович                                     
м. Херсон, Комсомольський район 183 Кичинський Анатолій Іванович                       
м. Нова Каховка 184 Терлецький Юрій Сергійович                             
м. Каховка 185  
м. Цюрупинськ 186 Гончарський Іван Львович                                     

Хмельницька область                      

(7 округів)

м. Хмельницький 187 Лукашук Олег Григорович                                 
м. Хмельницький 188 Беспалов Дмитро Анатолійович                         
м. Красилів 189  
м. Шепетівка 190 Сидор Василь Богданович                                 
м. Старокостянтинів 191 Мурза Валерій Григорович                               
м. Дунаївці 192 Мусій Мирослав Ярославович
м. Кам’янець-Подільський 193 Ярема Ростислав Тарасович
Черкаська область                                                           (7 округів) м. Черкаси, Придніпровський район 194 Булатецький Микола Іванович                       
м. Черкаси, Соснівський район 195 Гресь Володимир Анатолійович                       
м. Корсунь-Шевченківський 196 Сінгаєвський Олександр Миколайович                                         
м. Канів 197 Даценко Леонід Миколайович                           
м. Сміла 198  
м. Жашків 199 Бондаренко Анатолій Васильович                                 
м. Умань 200 Поляков Максим Анатолійович                                                             

Чернівецька область                        

(4 округи)

м.Чернівці, Шевченківський район 201 Федорук Микола Трохимович                             
м. Сторожинець 202 Фищук Олександр Георгійович                     
м. Новоселиця 203  
м. Хотин 204 Мельник Василь Миколайович                                                     

Чернігівська область                        

(6 округів)

м.Чернігів, Новозаводський район 205 Дубіль Валерій Олександрович                       
м. Чернігів 206 Поліщук Володимир Андрійович                                   
м. Корюківка 207 Журман Сергій Миколайович
м. Бахмач 208 Неволько Вячеслав Анатолійович                                   
м. Ніжин 209  
м. Прилуки 210 Лабазов Віктор Станіславович

м. Київ                                              

(13 округів)

м. Київ, Голосіївський район 211 Терьохін Сергій Анатолійович
м. Київ, Дарницький район 212 Ярема Віталій Григорович
м. Київ, Деснянський район 213 Яворівський Володимир Олександрович
м. Київ, Дніпровський район 214 Ганущак Юрій Іванович
м. Київ, Деснянський район 215  
м. Київ, Дніпровський район 216 Ляпіна Ксенія Михайлівна
м. Київ, Оболонський район 217 Бригинець Олександр Михайлович
м. Київ, Святошинський район 218 Ар`єв Володимир Ігорович
м. Київ, Святошинський район 219 Бондаренко Володимир Дмитрович
м. Київ, Подільський район 220 Чорноволенко Олександр Віленович
м. Київ, Печерський район 221 Ємець Леонід Олександрович
м. Київ, Солом’янський район 222 Андрієвський Дмитро Йосипович
м.Київ, Шевченківський район 223  
м. Севастополь                                           (2 округи) м. Севастополь, Гагарінський район 224 Тюлєнєв Сергій Анатолійович                                 
м. Севастополь, Ленінський район 225 Печенева Юлія Миколаївна
powered by lun.ua
IP: 37.55.97.---
asdfg _ 24.08.2012 16:14
Народные депутаты шли к Ленину в революционные годы и представляли свои отдаленные поселения, когда не было нормальных дорог, телефона, телеграфа, обученных новой властью управленцев.
Прошли годы.
Зачем нам теперь народные депутаты?
А особенно в районы? Принимать жалобы от пожилых людей, которые только на пенсии могут пытать скитанием по кабинетам решить нерешаемые проблемы? Не проще ли наладить работу горсоветов, облсоветов и коммунальных служб?

Как вообще весь мир живет без народных депутатов с профессиональной системой управленцев?
Зачем нам предаставитель и слуга народа, который прошел путь от уборщицы потом через постель до руководителя предприятия и до возможности приобретения депутатства?
Может проще сразу выбирать мажоров с европейским образованием у которых уже все есть и они не будут много воровать?
IP: 62.113.219.---
vasilieva _ 14.08.2012 11:16
olga1983:
Вони ж не одні такі. В Умані Костенко домовився з владою і зараз старається вирішити питання з БЮТ,щоб попасти на цей округ.
IP: 176.31.121.---
olga1983 _ 13.08.2012 16:17
Зачем вешать списки,если все уже предрешено?Голова фракции БЮТ Кожемякин ведет переговоры с Губским о продаже округов партии Регионов.Они, близкие друзья, уже поделили Украину как охотники добычу.
IP: 159.160.198.---
Nastya Ukrainka _ 13.08.2012 13:14
Ігор Болозовський:

У списку заПРоданця ІудоЮщенки, ЗРАДНИКА МайдаНУ -
До Вас, шановний, аналогічне питання! Що зробила Тимошенко для України, що зробив Яценюк, Турчинов, Гриценко, Кириленко, Катеринчук і бодай то й же щирий українець, патріот, остання надія української держави, єдине спасіння нації Тягнибок?! Чи зробили вони хоча б частку з того позитивного, що для України зробив Віктор Ющенко? вони бодай щось взагалі зробили,окрім ля-ля?
IP: 159.160.198.---
Nastya Ukrainka _ 13.08.2012 13:13
До Вас, шановний, аналогічне питання! Що зробила Тимошенко для України, що зробив Яценюк, Турчинов, Гриценко, Кириленко, Катеринчук і бодай то й же щирий українець, патріот, остання надія української держави, єдине спасіння нації Тягнибок?! Чи зробили вони хоча б частку з того позитивного, що для України зробив Віктор Ющенко? вони бодай щось взагалі зробили,окрім ля-ля?
ВИБІР РЕДАКЦІЇ
Сергій Сидоренко, ЄП

Братам Клюєвим готують санкції зворотної дії

Євросоюз отримав письмове повідомлення з Києва про те, що правоохоронні органи України не проводять жодних процесуальних дій проти братів Клюєвих та Андрія Портнова. Три особи в "антисанкційному списку", а можливо, ще 3-5 колишніх посадовців, зникнуть з усіх обмежувальних списків...

Тетяна Привалко, Тетяна Ковтунович, Галина Степанюк, для УП.Життя

Майдан: усна історія. Розмова з Любомиром Гузаром

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter