Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

США та Росія домовляються без Києва? - огляд ЗМІ

Олексій Кузьменко _ Середа, 02 квітня 2014, 12:01
Версія для друку Коментарі 0

Президент Росії телефонує Обамі - Обама просить викласти пропозицію письмово - Керрі зустрічається з Лавровим - українці у процесі не беруть… У підсумку маємо заяву Керрі, про те що Росія погодилася "працювати з українським урядом, щоб забезпечити такі пріоритети, як права національних меншин, конституційну реформу та вільні вибори" - описують останні події редактори "Вашингтон Пост".

Американські посадовці наполягають, що це лише пропозиції Росії, які США не приймають, а прямі контакти з росіянами відбуваються щоб відкласти можливий наступ на Україну і дати час уряду в Києві провести реформи.

"Добре, що Обама пропонує Росії дипломатичний вихід, - відзначають редактори Вашингтон пост -  але підхід США незбалансований. Українці мають бути присутні на всіх зустрічах, і Крим не можна знімати з порядку денного переговорів. А поки тривають переговори, доти США мусять працювати над новими санкціями - пишуть у "Вашингтон пост".
 
З іншого приводу критикують Адміністрацію Обами на сторінках "Вашингтон Таймс" - Дімітрі Саймс та Пол Сандерс.

Дії Обами вони називають слабкими і провокативними водночас. Автори переконані, що ізолювати Росію не вдасться

Насправді, стримують Путіна не санкції а те, що окупувати густонаселені та та частково вороже налаштовані регіони України – дуже непросте завдання - йдеться у матеріалі.

"Оскільки між Сходом та Заходом України немає чіткого кордону, військовим можливо доведеться обирати між тривалою війною на Сході, та захопленням усієї країни, щоб подолати спротив. Опитування свідчать, що Росіяни які сьогодні вдячні Путіну за анексію Криму, матимуть інші сентименти у разі початку кривавої партизанської війни", - пишуть автори.

США мають відохотити Путіна від початку такої війни – йдеться у статті.
"Треба донести до Путіна, що у разі наступу Росії, НАТО та США негайно нададуть військову підтримку Україні". "США та ЄС мають озвучити і позитивну альтернативу - це, серед іншого, гарантія військового нейтралітету України". – пропонує "Вашингтон Таймс".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте