Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АКТУАЛЬНО

Тимошенко перенесе скандал на тиждень

Середа, 23 квітня 2008, 13:53 _ www.ПРАВДА.com.ua
Версія для друку Коментарі 86

Прем'єр Юлія Тимошенко заявляє, що аукціон з продажу Одеського припортового заводу може бути перенесено на тиждень.

"Думаю, перенесемо дату проведення конкурсу на тиждень. Але це пов'язано виключно з тим, що не всі претенденти зареєструвалися в антимонопольному комітеті", - сказала Тимошенко "Українській правді".

Як відомо, раніше датою проведення конкурсу було оголошено орієнтовно 5 травня.

Тимошенко також заперечила можливість зриву конкурсу.

На репліку журналіста, що указом президента зупинено дію розпорядження уряду, яким було затверджено умови конкурсу на приватизацію заводу, Тимошенко відповіла:

"Мені не цікава ця суєта. Приватизація Одеського припортового буде в травні, як ми і домовлялися. Все, крапка", - сказала Тимошенко.

IP: 195.239.126.---
_Oleg_Kharkiv _ 23.04.2008 19:57
Тимошенко - ворюга мирового уровня...

5 балів! Лазаренко теж вийшов на світовий рівень.
IP: 195.254.142.---
IO95 _ 23.04.2008 19:34
Коли крали Криворіжсталь, то схема була проста: ФОРМАЛЬНІ умови були прописані під одного учасника.
А зараз боти кивають на інфляцію, на політнестабільність, на якусь сумнівну юридичну сумнівність...
Це з великою натяжкою може доводити невигідність приватизації саме в цьому році, але аж ніяк не є доказом, що крадуть СВОЇ.
IP: 195.254.142.---
IO95 _ 23.04.2008 19:31
"23.04.08 16:26 ____azarov
Сьогодні йде штучне зниження ціни активів підприємств,яке вигідне покупцям,якими є люди Юлі, адже всі знають, що після хиткої політичної ситуації що є в Україні, а також після того, що урядТимошенко не веде ніякої боротьби з інфляційними процесами - не захоче вкаладати гроші в приватизований обєкт, тобто це буде як за Кучмо-Медчуковських межанізм".
Як занижується ціна? "Всі знають, ніякої боротьби" - з такими фразами до психіатора.
IP: 195.254.142.---
IO95 _ 23.04.2008 19:28
"23.04.08 15:59 ___Ось
При сьогоднішньому ринку жоден серйозний світовий інвестор не вкладе свої гроші в юридично спірну приватизацію підприємств України ."
Треба довести юридичну сумнівність і розкрити тему ситуації на ринку, а не констатувати. Незалік.
IP: 195.42.130.---
Андрі _ 23.04.2008 18:55
23.04.08 18:49 ___Просто

...отказ БНУНС ставить в повестку дня вопрос о законопроекте БЮТ о снятии депутатских льгот...

Вперше про це чую. Але можливо там було причиною те, що БЮТ не хотів голосувати домовлений закон про Кабмін?