Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АКТУАЛЬНО

У БЮТ назвали Тимошенко "княгинею Ольгою, яка заслужила правити" Україною

Вівторок, 14 липня 2009, 15:30 _ www.ПРАВДА.com.ua
Версія для друку Коментарі 80

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко переконаний у перемозі Юлії Тимошенко на президентських виборах.

"Буде 17 січня, потім 31 січня, і буде "смєна караула" і наша неминуча перемога", - заявив він на з’їзді "Батьківщини" у вівторок.

За словами Кириленка, нинішні кандидати в президенти борються "не всі проти всіх, а як зграй хижаків кинулися на одну".

Відтак Кириленко закликав однопартійців залишити "шапкозакидацькі" настрої.

"Давайте шапки побережемо до зими. Правда, наша сила і лідер ніколи не відрізнялися шапкозакидацькими настроями. Але якщо попередні переможні кампанії ми проводили з вогником і натхненням, то тепер ще й з оскаженілістю", - сказав він.

Кириленко запевнив, що лідер "Батьківщини" не дарма "вистояла всім смертям назло, і все з небес бачить верховний суддя".

"Я переконаний, що нікому з відомих небожителів не під силу було винести те, що винесла вона", - зазначив він.

Кириленко висловив переконання, що історія ще віддасть шану "княгині Ользі третього тисячоліття, яка заслужила княжити і перед Господом, і перед людьми".

IP: 212.15.158.---
Ричард _ 16.07.2009 03:29
14.07.09 17:30 ___osobennaya
заслужила управлять???? единственное ,что она заслужила ,так это позор!!!!

Юля что и заслужила, так это уважение и преклонение перед ее трудолюбием, стойкостью, и той пользой, которую он нам приносит
IP: 212.15.158.---
Джулия _ 16.07.2009 03:27
Юля сможет победить на выборах, именно она нужна народу на посту президента
IP: 212.15.158.---
Юта _ 16.07.2009 03:25
Вона дійсно це заслужила!
IP: 212.15.158.---
Лючія _ 16.07.2009 03:25
Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко переконаний у перемозі Юлії Тимошенко на президентських виборах.
Ніхто й не сумнівається!
IP: 212.92.249.---
vivaldi _ 15.07.2009 18:20
Последнее время только Юлия Тимошенко думает об интересах Украины и народа. Остальные политики в свою очередь заботятся только о личных интересах.



АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook.