Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
АКТУАЛЬНО

Газпром назвав ціну на газ для України

П'ятниця, 03 липня 2009, 20:49
Версія для друку Коментарі 17

Ціна російського газу для України у третьому кварталі 2009 року становитиме 198 доларів за тисячу кубометрів, а не 194 долара, як планувалося раніше.

Про це повідомив офіційний представник російського газового холдингу Сергій Купріянов.

"Ціни ростуть, у нас інтегральна формула, тому ціна була перерахована до 198 доларів", - сказав він, зазначивши, що ціна у 194 долара була прогнозною.

Купріянов додав, що поки не переглядалися прогнозна ціна на четвертий квартал, яка складає 155 доларів.

"Поки не перераховували, часу ще багато, але, швидше за все, третій квартал вплине", - зазначив він.

Як відомо, у першому кварталі поточного року ціна на російський газ для України становила 360 доларів за тисячу кубометрів, у другому кварталі - 270,95 долара.

РИА Новости

IP: 93.72.175.---
харт _ 05.07.2009 11:55
05.07.09 03:44 ___харло
А ты значит такой "эрудит" и хочешь сказать, что цена на газ не снижается? или у вас в СП считать не умеют? Или в СП думают, что в Европе газ покупают не по формуле? По твоему, 198 долларов в третьем квартале больше чем 270 долларов во втором? Или просто не знаешь чо еще такого погавкать, чтоб ющенковские деньги отработать
IP: 93.180.212.---
харло _ 05.07.2009 03:44
04.07.09 23:03 ___харт

У-р-а-а! ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!
04.07.09 13:04 ___ змаил ...формируется по формуле...

_ИБИЛ, апабликуй эту формулу нам непасвященным ! Заранее благадарны!!!
IP: 93.72.175.---
харт _ 04.07.2009 23:03
Ціна на газ дійсно знижується, як то прогнозували уряд та Нафтогаз. Можливо, що прогнозована ціна не зовсім співпадає з реальною, але таке можливо. Думаю, що така сама ситуація у всіх країнах, які покупають російський газ
IP: 93.72.158.---