Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АКТУАЛЬНО

Молдова хоче, щоб Росія вивела війська з Придністров'я

П'ятниця, 25 вересня 2009, 11:55 _ www.ПРАВДА.com.ua
Версія для друку Коментарі 3

Росія має вивести війська з Придністров'я і з розумінням поставитися до цього бажання керівництва Молдови.

Про це заявив тимчасово виконуючий обов'язки президента Молдови, спікер парламенту Міхай Гімпу, передають "Новости-Молдова".

"Росія має вивести ...", - сказав Гімпу, маючи у на увазі, що Росія має вивести свої війська з Придністров'я, що де-юре є частиною Молдови.

"Не думаю", - сказав Гімпу, відповідаючи на питання журналіста про те, чи не позначиться негативно на відносинах Кишинева і Москви подібне бажання керівництва Молдови.

На думку Гімпу, "РФ розуміє і вона буде за те, щоб дві держави вирішили питання виведення (військових)".

IP: 194.6.197.---
greengo _ 25.09.2009 18:51
bc
IP: 77.122.235.---
Pike _ 25.09.2009 16:18
Россия понимает только язык силы.
Если их не вывести - сами не уйдут. Ни из Приднестровья, ни из Крыма
IP: 217.77.213.---
Dmytro_Ch _ 25.09.2009 12:28
Да хрен там Россия выведет свои войска - это не вяжется с ее интересами, зато обратное вписывается в ее новую доктрину "защиты граждан России за ее пределами", ведь там небось половина жителей шастают с российскими паспортами!
На крайняк, Россия постарается оттянуть момент вывода, а потом там "случайно" начнутся беспорядки с погромами "российских" граждан и Россия "милостиво согласится" продлить сроки пребывания своих войск



АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook.