Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
АКТУАЛЬНО

У Тимошенко хочуть розібратися з Шустером і Кисельовим?

Четвер, 01 жовтня 2009, 21:05 _ www.ПРАВДА.com.ua
Версія для друку Коментарі 77

Для розгляду конфліктів в мас-медіа під час передвиборчої кампанії може бути створена спеціальна експертна група.

З такою ініціативою виступив віце-спікер Микола Томенко (БЮТ) у ході поїздки в Черкаську область, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він вважає, що у таку групу експертів повинні увійти представники Центральної виборчої комісії, Нацради з питань телебачення і радіомовлення, Держтелерадіо, представники ЗМІ.

На думку Томенка, боротьба з "чорною" політичною рекламою за допомогою судових позовів - безперспективна.

З іншого боку, вважає віце-спікер, прагнення принизити політичного опонента може призвести до приниження всієї країни, як це вже відбувалося у 2004 році, коли політтехнологи додумалися до поділу України та її громадян на "сорти".

"Судове рішення Печерського суду - це сигнал не для журналістів - для політиків, які повинні визначитися, як ми проживемо наступні три-чотири місяці: чи знову затопчемо один одного і країну заодно, а потім болісно будемо шукати способи домовитися", - сказав Томенко.

Політик пропонує відмовитися від обговорення приватного життя кандидатів у президенти, зосередившись на їхніх конкретних діях, проектах, дискусіях про те, що необхідно зробити в Україні.

За словами Томенка, низка серйозних питань діяльності ЗМІ під час виборчої кампанії з точки зору законодавства залишається неясною.

Наприклад, чи є втручанням у виборчу кампанію робота популярних телеведучих - не громадян України та їх телевізійні ток-шоу.

Як відомо, ведучий ток-шоу "Шустер Live" на ТРК Україна Савік Шустер є громадянином Канади та Італії, а ведучий ток-шоу "Велика політика" на телеканалі Інтер Євген Кисельов - громадянином Росії.

IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 03.10.2009 11:54
02.10.09 13:59 ___людиХ
унижать людей вообще несет за собой уголовное наказание!!
*****
эээ, а тут подробней, я вижу у Мирошниченка конкурент появился, еще один дасвидченый юрист. Какая такая статья за унижение? Есть 120 УК (доведення до самогубства), в том числе через систематическое унижение и 161, в том числе за "приниження національної честі та гідності". Она вроде как не покончила с собой, да и на кашерные уши вроде как бы никто не жаловался...
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 03.10.2009 11:45
02.10.09 14:01 ___людиХ
нужно брать под контроль такие передачи, их же вся Украина смотрит, а это ужасно влияет на психику и далеко не позитивно!! хорошо, что Тимошенко о нас думает!
*****
под контроль нужно брать таких шизоидов как ты, твои комментарии вся страна читает, а это ужасно влияет на психику и далеко не позитивно!! Хорошо что о тебе багиня в штабе думает, может подходящюю больничку сыщет тебе в кои веки...
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 03.10.2009 11:42
02.10.09 10:10 ___KLIO-X
Складається враження, що деякі депутати використовують політичні шоу щоб поливати брудом Тимошенко, мабуть тому що нездатні скласти достойну конкуренцію.
Так воно і є. Останній ефір Шустера - тому яскравий приклад.
*****
Если для вас правда это грязь, тогда о чем с вами говорить? Конкуренцию по чем? По долгам? По невыполненным обещаниям? По бестолковым министрам? По доведению страны до банкротства? По награбленному? Может количеству билбордов?
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 03.10.2009 11:27
02.10.09 14:51 ___fanfan
...Противно вчера было смотреть на Шустера в его программе...
*****
ну так зачем смотрели? Вас что скотчем стулу примотали? Не нравится, не смотрите.
*****
...Он так старался угодить своим хозяевам. С его лица не сходила заискивающая преданная улыбка. Понял, что надо отрабатывать деньги....
*****
То же можна и про вас написать, пытаетесь угодить своим хозяевам, в каждой теме ваши заискивающие комментарии. Понимаете, что надо отрабатывать штабные грошИ.
IP: 213.130.16.---
Андрій_Довбуш _ 03.10.2009 11:21
03.10.09 02:33 ___vivaldi
Тимошенко права! Вопросы медиа необходимо решить, потому что регионалы будут использовать данный ресурс!
*****
тимошенка не права! медиа это бизнес, и нефиг власти лезть в бизнес. Вспомните штабисты, как ваша лиса ухмылялась и обещала, что она разделит украинских сиамских близнецов - власть и бизнес. Мало того что одних олигархов на должности поназначала, так еще в медиа прется. Ее время ушло и теперь ее оправдания в эфире как мертвому припарки...