ГЕНПРОКУРАТУРА ПОРУШИЛА СПРАВУ У ЗВ'ЯЗКУ З ЕПІДЕМІЄЮ
Понеділок, 02 листопада 2009, 19:02 _ www.ПРАВДА.com.ua
Версія для друку
Коментарі
31
Генпрокуратура порушила справу за фактом порушення правил боротьби з епідеміями службовими особами Мінздоров’я.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
"ГПУ порушила кримінальну справу за фактом порушення правил боротьби з епідеміями та службової недбалості, що спричинили тяжкі наслідки", - йдеться у повідомленні.
Це було зроблено "за матеріалами перевірки додержання бюджетного та фінансового законодавства службовими особами МОЗ при використанні коштів держбюджету, виділених на протидію поширення на території України грипу А/Н1N1".
Згідно з повідомленням, кримінальну справу направлено для організації розслідування до головного слідчого управління Генпрокуратури.
IP: 85.15.231.---
vs_vs _ 03.11.2009 12:04
03.11.09 10:43 ___patap
Якщо є порушення, то їх слід присікати, але не слід використовувати прокуратуру як каральний орган!!!
Питання саме у тому, що в даному випадку ГПУ використовується виключно в якості карального органу. Якщо взяти до уваги той факт, що прокуратура підпорядковується гаранту, то неважко здогадатися, кому на руку зайвий ажіотаж на надумані розслідування.
IP: 95.133.210.---
patap _ 03.11.2009 10:43
Якщо є порушення, то їх слід присікати, але не слід використовувати прокуратуру як каральний орган!!! Тимошенко заявляла про жорстке реагування на порушення - вони почались і це правильно!!!
IP: 193.19.152.---
КаМиП _ 03.11.2009 10:09
02.11.09 20:07 ___Цундель
Ты дебіл! Я знаю з МОЗ багато людей, так як там працює мій близький родич! так вони, як і мій родич, за 1850 грн. в міс працюють! і повір хер собачий вони бачуть а не відкати!
от дибіляра! А ти б сцуко працював би за 1,8 ????
А генпрокуратура на себе не хоче справу відкрить!?
IP: 94.153.110.---
Муса _ 03.11.2009 07:14
НАДЗВИЧАЙНВ ПІДЛІСТЬ, ВИКЛЮЧНИЙ ЦИНІЗМ ТА ОСОБЛИВА ЗУХВАЛІСТЬ ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ УСІ ГІЛКИ ВЛАДИ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ... ТОТАЛЬНА КОРУМПОВАННІСТЬ, НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ЗЛОЧИННІСТЬ МАЙЖЕ ВСІХ ДЕРЖАВНИКІВ... АЛЕ, ВИХІД Є І НА НЬОГО ТРЕБА ЗВЕРНУТИ УВАГУ ВСІМ ГРОМАДЯНАМ! Всі справедливі і реальні пропозиції щодо подолання корупцції та криз в Україні - у відкритому листі адвоката МУСІЄНКА, що на сайті kat.in.ua!
IP: 77.120.206.---
myrka _ 02.11.2009 23:32
Вообще, не вижу никакой логики, ведь минздав сечас работает, только на него все надежды, а тут ещё такие заявления!