Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
АКТУАЛЬНО

Ющенко призупинив доплати у пенсійний фонд

Середа, 04 листопада 2009, 20:17 _ www.ПРАВДА.com.ua
Версія для друку Коментарі 28

Президент Віктор Ющенко призупинив розпорядження Кабміну про доплату спрощенцями пенсійного збору.

Відповідний указ розміщено на сайті глави держави.

Цим розпорядженням Кабмін зобов'язав приватних підприємців, що обрали спрощену систему оподатковування, платити додаткові страхові внески в Пенсійний фонд у розмірі від 123,5 грн на місяць.

Президент вважає, що уряд порушив Конституцію, ухваливши таке рішення. Ющенко відправив відповідне подання щодо цієї постанови по Конституційного Суду.

Як відомо, раніше Міністерство юстиції оскаржило рішення суду про скасування цієї постанови Кабміну.

IP: 91.210.22.---
andrew314 _ 05.11.2009 11:00
>05.11.09 10:53 ___Комус
>Це означає, що Ющенко черговий раз втрутився у роботу
>уряду з наповнення бюджету.
>Розумною його заборону назвати важко.

Це означає, що Ющенко зробив крок до відновлення законності в країні.
Нема чого дивуватися, що в країні такий бардак, якщо пром'єр-міністр відкрито видає постанови, які порушують закони України.
А розумними важко назвати тих, хто вважає, що з цього наглого порушення закону найвищими чиновниками в державі може вийти щось хороше.
IP: 188.40.47.---
Комус _ 05.11.2009 10:53
Це означає, що Ющенко черговий раз втрутився у роботу уряду з наповнення бюджету. Розумною його заборону назвати важко.
IP: 91.210.22.---
andrew314 _ 05.11.2009 10:33
>05.11.09 01:00 ___brdm
>Но к тому времени никто и не вспомнит фамилию президента ,
> так тупо подставившего миллионы "спрощенців".

Що за маячня?
Спрощенці завжди могли і можуть доплачувати в ПФ.
Постанова Ющенка просто знімає обов'язковий характер доплат і відновлює законність, оскільки постанова Тимошенко суперечить законам України (про що навіть і суд вже виніс ухвалу а ця нагла ... далі робить вигляд що це просто божа роса і все законно).
IP: 91.210.22.---
andrew314 _ 05.11.2009 10:28
>05.11.09 10:04 ___Всебачу
>Спрощенцям не зараховується рік за рік тому що вони
>платять до пенсійного фонду менше мінімального внеску.

Спрощенцям зараховується все нормально, якщо вони доплачують.
Так було весь час до постанов Тимошенко, я ще три роки тому доплачував.
Але після того, як мені прийшлося здавати звіт в ПФ, на який я потравив майже 2 тижні, а потім мені в Пф сказали, що згідно нових постанов Тимошенко треба буде доплачувати в обов'язковому порядку і буде ще два додаткових звіти, а які - вони ще і самі не знають, я сказав: все - більше платити не буду.
Це знущання пора припиняти.
Добре що Ющенко хоч перед виборами згадав про народ.
IP: 188.40.47.---
Всебачу _ 05.11.2009 10:04
Народ, а ви взагалі новій Закон про пенсійне забезпечення читали?
Спрощенцям не зараховується рік за рік тому що вони платять до пенсійного фонду менше мінімального внеску.