Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?

ТИМОШЕНКО ПОГРОЖУЄ МАЙДАНОМ

Четвер, 04 лютого 2010, 11:26
оновлено 11:36
Версія для друку Коментарі 509

Прем'єр Юлія Тимошенко заявляє про можливість повторення Майдану в разі, якщо президент Віктор Ющенко підпише закон про вибори.

Про це Тимошенко заявила в четвер на прес-конференції.

"Якщо цей закон вступить в силу руками діючого президента і якщо нам не вдасться вже в технічному порядку забезпечити чесне волевиявлення громадян, ми будемо піднімати людей", - наголосила вона.

"Я не дам повернути країну в ті часи, коли адмінресурс вирішував долю виборів", - додала вона.

Вона також заявила, що Янукович, якби був би впевнений в своїй перемозі, не вдавався би то таких дій.

"Він знає, що без фальсифікацій він стати президентом не зможе. Але я хочу попередити, що закінчиться все це так само, як закінчилися фальсифікації в 2004 році. Якщо в наслідок масштабних неконтрольованих фальсифікацій їм вдасться спаплюжити вибори, то легітимність такого президента не буде визнана ні Україною, ні світом", - підкреслила Тимошенко.

"Якщо він (Янукович) хоче фальсифікацій, ми здатні дати йому такий отпор, якого він ще ніколи не бачив, навіть в 2004 році", - наголосила вона.

Тимошенко знову звернулася до президента Віктора Ющенка і нагадала, що саме проти таких технологій в 2004 році вони разом боролися.

Прем'єр додала, що має намір звернутися до Ради Європи, щоб ця організація дала оцінку ухваленому закону.

Водночас Тимошенко наголосила, що боротиметься, щоб вибори пройшли чесно.

Українська правда

Все про: вибори, Тимошенко, акції

Реклама:
IP: 193.42.148.---
Денис. _ 05.02.2010 14:40
Теперь для них Ющенко предатель. Ну, а если не дай Бог Юля Президентом станет, то через пару лет и она такой же будет. Такие у нас люди, пока их лицом в дерьмо не мокнут - ничего не понимают и верят в сладострасные речи.
IP: 92.242.127.---
HO-HOL _ 05.02.2010 13:18
Мое прозрение наступило 5 лет назад, когда вы, изнасиловав Конституцию Украины, организовали "майданным" вече противоправный 3 тур, а потом страна жила даже не по понятиям, где слово - это честь, а по хаотическим наброскам дикого сюреализма! Это вас тогда на майдане держали за лохов, чтобы вы привели к власти этих неудачников и проходимцев, что проболтали страну, ввергнув ее страшную долговую яму (29 млрд. $ только в этом году!!!!!)! Вы читайтесь в эту страшную цифру и дайте свою оценку людям, которые довели Украину до фактического дефолта! А теперь ответьте: так кто ж из нас больше любит Украину: вы, бросившие ее в политические и экономические руины, или мы, пытающиеся вразумить вас на созидание? Или вы опять, как всегда: якось оно буде?
IP: 12.42.51.---
Yaroslav99 _ 04.02.2010 22:24
отпор- tse shcho nove slovo?
Chy tse prosto neznanja ukrajinskoji movy?
Yulja, ja zaraz za vas, ale pokazhit shcho vy ne bezhramotnyj Yanukovych.
Tak samo treba perestaty vzhyvaty slova bezprjedjel, dvinadtsjat, i inshi takoho typu.
IP: 95.133.96.---
4454555 _ 04.02.2010 21:45
1) polemika.com.ua
Правдивый сайт о Тюле Тимошенко.

2) http://farysei.webs.com/
ВЕСЬ компромат на Тюлю Тимошенко
со ссылками на официальные источники.

3) http://blogs.korrespondent.net/users/blog/sprotiv/a19958
Фильм "Я отсидел за Тимошенко"
Мадам на сотни миллионов.

4) Наберите в поиске - Зграя Тимошенко.
Тимошенко обвиняют в организации заказного убийства
Щербаня и его семьи.

5) "Воруя попкорн"
Зарубежный избиратель в шоке,
как можно Уголовницу двигать в Президенты.
В конце убивают барашка.
Им можете быть вы.
-------------
Бродский, который был третьим человеком в секте БЮТ,
давал телеинтервью, в котором рассказывал,
как он с Соболевым придумывал шапки и изнасилования.
На самом деле Я. сидел за драки и то по малолетке
(и то, в которых не участвовал, а просто был свидетелем)
и в Советском Союзе, где сажали за малейший просчёт
а за финансовые махинации а-ля Тимошенко - РАССТРЕЛИВАЛИ.
IP: 78.26.133.---
dikkens _ 04.02.2010 21:33
Стадо баранов, ведомых вором инасильником! Вам никогда не взять власть! Все гостиницы вокруг Киева оккупированы бандами даунов! НО С...И, ВЫ БУДЕТЕ БИТЫ!

"Охоронці" і "спортсмени" беруть Київ в кільце.
http://www.intv.ua/article/185994/
Реклама:
Новини партнерів