Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Янукович "перетрусив" СБУ

Четвер, 11 березня 2010, 20:15
оновлено
Версія для друку Коментарі25

Президент Віктор Янукович скоротив кількість заступників глави СБУ з п’яти до трьох.

Відповідний указ оприлюднений на сайті глави держави.

"Установити, що глава СБУ має двох перших заступників...і трьох заступників", - йдеться у документі.

Раніше глава СБУ мав двох перших заступників і п’ятьох заступників.

Як відомо, у четвер Верховна Рада призначила главою СБУ Валерія Хорошковського.

Крім того, іншим указом Янукович призначив на посаду першого заступника голови СБУ Володимира Хімея, попередньо звільнивши його з посади начальника департаменту оперативно-технічних заходів СБУ, повідомляють Українські новини.

Президент також звільнив заступника глави СБУ Миколу Герасименка і призначив на цю посаду Володимира Породька, якого попередньо звільнив з посади начальника департаменту охорони державної таємниці та ліцензування СБУ.

Крім того, були звільнені з займаних посад 6 керівників підрозділів спецслужби.

Зокрема, це Віталій Циганок, який обіймав посаду заступника глави СБУ - начальника департаменту захисту національної державності, Василь Вовк, який очолював Головне слідче управління.

Також були звільнені Олександр Рогач, який очолював департамент контррозвідувального захисту економіки держави, Світлана Нєжнова, яка обіймала посаду заступника глави СБУ - директора департаменту державного забезпечення.

Крім того, Янукович звільнив Анатолія Павленка, який обіймав посаду заступника глави СБУ - начальника департаменту контррозвідки і Володимира В'ятровича, який очолював департамент архівного забезпечення.

Іншими указами були проведені призначення на звільнені посади, повідомляє Інтерфакс.

Зокрема, начальником департаменту охорони державної таємниці був призначений Олег Воронов, начальником департаменту господарського забезпечення став Геннадій Березовський.

Департамент оперативно-технічних заходів очолив Андрій Меркулов, а департамент контррозвідувального захисту очолив Олександр Кміта.

Крім того, Янукович ліквідував головне управління СБУ в Києві та Київській області і замість нього створив дві структурні одиниці: управління СБУ в Києві і управління СБУ в Київській області.

Пізніше відповідні укази зникли з сайту глави держави.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: СБУ, Янукович, укази

powered by lun.ua
IP: 91.201.144.---
bayda2000 _ 12.03.2010 10:04
Dyrak_xoxol _ 12.03.2010 09:53
Твій нік 100-процентно тобі личить, а до Людини тобі дууууже далеко.
IP: 95.132.248.---
Doud _ 12.03.2010 10:01
СБУ прогнила зсередини так, як будь який орган української державної влади. І заміна Наливайченка на Хорошковського не допоможе. Що насправді важливо для будь-якої "контори" - це менше змін у керівництві, а більше змін серед кадрового складу.
У випадку СБУ ситуація маразматична. "Верхи" злітають чи не щороку, постійні там кадрові ротації, а на "низах" як сиділи сини, дочки, онуки колишніх фахівців НКДБ-МДБ-КДБ, так і зараз сидять. Образно кажучи, накрили ці останні своєю "п"ятою точкою" мішки з документами 100-річної давнини, і нікому не показують. А навіщо? Коли все розсекретять то самим буде що робити?
IP: 212.109.49.---
Serhiy _ 12.03.2010 09:55
A.Ptaha _ 12.03.2010 09:33
коли зявиться кдб,то можливо люди зрозуміють навіщо потрібно СБУ)))

Наївно вважати, що КДБ кудись зникало... На БІЛЬШІСТЬ сьогоднішніх політиків та депутатів КДБ мало особові справи, компромат, хтось з них був завербований. То як думаєте, де зараз усі ці справи?
IP: 193.239.129.---
Centrum5252 _ 12.03.2010 09:54
ТО Doud _ 12.03.2010 09:49
А Ви все здійснюєте пошук зовнішніх та внутрішніх ворогів. Вам потрібно служити в СБУ.
IP: 95.132.248.---
Doud _ 12.03.2010 09:54
Я абсолютно не зацікавлений у тому, щоб виливати помиї на прихильників Януковича. Але якщо оточення цього білоруського пана гадає, що вдасться збудувати "помаранчеву" Україну з точністю до навпаки, то воно помиляється. Українці не дурні. Вони тепер загартовані маразмами Ющенка, тому такі саме (іншовекторні) маразми Януковича не сприймуть.
Українській владі вигідно тримати людей поділеними на 2 частини. Нехай охлос чубиться, поки олігархи добудовують енний маєток чи крадуть надцяту земельну ділянку.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter