Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Ющенко і Яценюк проігнорували Комітет захисту України

Понеділок, 10 травня 2010, 11:46
Версія для друку Коментарі183

Екс-президент Віктор Ющенко і колишній кандидат у президенти Арсеній Яценюк проігнорували установчі збори Народного комітету захисту України.

Як повідомляє УНІАН, від партії "Наша Україна" на засідання прибула Віра Ульянченко, представника від "Фронту змін" на початку засідання не було.

Установчі збори Народного комітету захисту України відкрилися о 10.00 у понеділок, 10 травня, у Спілці письменників України.

Як відомо, засідання оргкомітету Народного комітету захисту України відбулося ще 5 травня. У ньому взяли участь представники української інтелігенції, які виступили ініціаторами створення Комітету.

На установчі збори Комітету на 10 травня були запрошені лідери усіх опозиційних партій, представлені у Верховній Раді, у тому числі Ющенко і Яценюк.

На зборах Народного комітету захисту України у понеділок присутні, зокрема, Юлія Тимошенко, Борис Тарасюк, Анатолій Матвієнко, Микола Катеринчук, Юрій Кармазін.

Все про: Ющенко, Яценюк, опозиція

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua
IP: 91.209.55.---
JERTVA _ 11.05.2010 09:37
Допоки ЭДИНА ДЕМОКРАТКА буде лізти у головування всіма опозиційними силами, антивладні об"єднання приречені на поразку! Бо ГОЛОВНА ОПОЗИЦІОНЕРКА гучними заявами будує собі місток у майбутню ВЛАДУ! Доля України без неї ВОНУ не цікавить!
IP: 212.3.120.---
Патріот2010 _ 11.05.2010 08:29
spravedlyvyy:
Глянь скільки гебешників зрадника (ющару) "захищають" . За того іуду на останніх виборах "нуль цілих нуль десятих" голосувало, і ті десь на Заході. А це - повилазили, як гриби - всі з київськими IP-адресами. "Розмовляють" між собою, "славлять" іуду.
/
Гебешники за своїх резидентів ніколи зайвим словом не обмовляться, тому прищавий якраз не є таким , а Ви якраз перекладаете зі своїх усе на прищавого.А голосували як Ви говорите не за , а по кремлівській технології одні проти одного лайна інші проти іншого.А усі інші проти обох бо для них лайно воно і є лайном і їсти те що менше смердить не збираються.
IP: 93.180.220.---
spravedlyvyy _ 11.05.2010 08:03
Глянь скільки гебешників зрадника (ющару) "захищають" . За того іуду на останніх виборах "нуль цілих нуль десятих" голосувало, і ті десь на Заході. А це - повилазили, як гриби - всі з київськими IP-адресами. "Розмовляють" між собою, "славлять" іуду.
IP: 212.3.120.---
Патріот2010 _ 10.05.2010 23:49
rn5511:
Makar_S _ 10.05.2010 23:30,
++З ініціативи Ющенка Україна 30/12/2009 Нацбанк (не Уряд, не Нафтогаз, а НБУ!!!) погасив всі борги Нафтогаза перед Газпромом.++

Извиняюсь- этого не знал. Важное дополнение, показывающее глубину падения Юльки. Тем не менее, по делам Минобороны РФ вопрос давно исчерпан.
/
За давністю позову????
IP: 92.112.7.---
rn5511 _ 10.05.2010 23:44
Makar_S _ 10.05.2010 23:30,
++З ініціативи Ющенка Україна 30/12/2009 Нацбанк (не Уряд, не Нафтогаз, а НБУ!!!) погасив всі борги Нафтогаза перед Газпромом.++

Извиняюсь- этого не знал. Важное дополнение, показывающее глубину падения Юльки. Тем не менее, по делам Минобороны РФ вопрос давно исчерпан.