Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Шуфрич хоче переписати гімн України

Вівторок, 01 червня 2010, 19:49
Версія для друку Коментарі306
Міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич пропонує поміняти слова гімну України.

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді", яке буде опубліковано в середу.

"Я недавно сказав, що пора вже в нашому гімні поміняти перші слова. Це тільки два гімни в світі, наш і польський, починаються зі слів: "Ще не вмерла", - зазначив міністр.

"Якщо ще мені доля і народ України довірить представляти їх інтереси в парламенті, я ініціюю зміни до слів гімну. Щоб він починався приблизно так: "Вічно буде Україна, Її слава й воля", - сказав Шуфрич.

Коментуючи зауваження про те, що в такому випадку авторами гімну будуть записані Павло Чубинський, Михайло Вербицький і Нестор Шуфрич, він зазначив: "Нехай це буде не Шуфрич, а ще 449 депутатів, або 299 - я сподіваюся, що депутатський корпус скоротять рано чи пізно".

"Але треба все-таки перші слова гімну змінити. Мені здається, тоді все зміниться. Я, звичайно, не вірю в символізм, але щось у цьому є. Давайте будемо жити, а не переживати за те, що ми ще не померли", - заявив він.

Українська правда
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Кабмін, Шуфрич

powered by lun.ua
IP: 195.69.248.---
arahnus _ 03.06.2010 04:12
Сестра 2010:
что такое ну пришли и меняют, рвись во власть и восстанавливай или создай общественную организацию по защите гимна. Мне например в гимне первые строки ассоциируются с самими неприятными эмоциями, а музыка супер, я считаю что гимп это как психологическая атака, выиграли первую медаль на олимпиаде, спели гимн , все послушали, запомнили нас испугались и мы еще навыигрывали. Или например когда какои-то сложный физический труд выполняю у меня в уме постоянно крутится песня: Врагу не сдаётся наш гордый варяг пощады никто не узнает. А круто было бы что гимн крутился, а то несешь чего-нибудь тяжёлое , споёшь Ще не вмерла та под грузом и остатьсяпод ним можно.
Или эти слова сейчас воспринимать как позиционирование рекламмы сдачи в аренду или продажу хорошго учаска земли плошадью 603,7 млн квадратных км третьими лицами, мол хозяин еще живой но мы с ним работатаем;)Тем более молодежи сейчас патриотизма не хватает, так хоть зацепить их равным им по силе и амбициям гином
IP: 195.69.248.---
arahnus _ 03.06.2010 03:47
Гімн України ( Гимн Украины альтернативная версия)

Нехай квітне Україна прапором свободи
Подолаємо ми разом усіля невзгоди
Розмалюємо ми жовтим і блакитним долю
Та позначимо тризубом шлях єдиний – волю
Жито вродить Україна небо допоможе
Нехай братів українців захищає Боже
Буде ненька Україна славна і заможна
Ворогів нехай лякає меч булатний в ножнах
Стануть браття українці щастя наживати
По обидва боки Дніпру долю будувати

Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Зашанують і нас, браття, у своїй сторонці.
Душу й тіло загартує думка про свободу,
І докажем , що ми, браття, козацького роду.
IP: 189.72.230.---
Tchipka _ 03.06.2010 02:46
A chomu Shufrychu ne zvernutysya do Medvedieva v Moskkvu z novoiu propozytsieiu:"Zminyty nazvy misyatsiv u Rosiii(vony-j za Petra I peredraly iix u latyntsiv)!?" Moje vin iyoho posluxaie!? A moje iy poshle na ...!?
IP: 194.126.182.---
landike _ 02.06.2010 20:33
да... не дуже якісно пости закидаються... програмери ви де?? добавте хоть меседж про відправку чи ні.. в мене захисний код постійно той самий перегенрюється якось криво
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 02.06.2010 19:10
От прийшли зрадники до влади і змінювати усе навкруги хочуть. Можливо вони скоро і саму Україну захочуть переіменувати на Януковщину якусь ? Адже від них тепер можна очікувати чого завгодно .

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter